عرضه سه محصول جدید توسط ایران خودرو تا پایان سال جاری
11 شهریور 98 ساعت 05:13 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

وزیر صنعت، معدن و تجارت، گروه صنعتی ایران خودرو را مكلف به تولید و عرضه سه محصول جدید تا پایان سال جاری كرد.

عرضه سه محصول جدید توسط ایران خودرو تا پایان سال جاری

به گزارش ایكوپرس،‌ دكتر رضا رحمانی در بازدید سرزده از خطوط تولید ایران خودرو و نشست با مدیرعامل و معاونان این شركت، همچنین خواستار توقف تولید یكی از محصولات این شركت شد.
وی در نشست با مدیرعامل این خودروساز بر انجام تعهدات به مشتریان تاكید كرد و گفت: مردم از عملكرد خودروسازان ناراضی هستند باید از همین امروز مسیر جدید را آغاز كنید و با برنامه زمانبندی نسبت به انجام تعهدات اقدام كنید.
وی درعین حال تصریح كرد: با بازدیدی كه از ایران خودرو داشتم نگرانی از بابت انجام تعهدات وجود ندارد و قطعا تا قبل از پایان سال تعهدات معوق به روز خواهد شد.
دكتر رحمانی تكمیل خودروهای كف پاركینگ، افزایش تیراژ تولید، افزایش عمق ساخت داخل و فروش اموال مازاد را از محورهای اصلی ایران خودرو عنوان كرد و گفت: مبنا بر این است كه اموال و املاك غیرتولیدی هر چه سریع تر واگذار شود. این سیاستی است كه مطلقا برای اجرای آن كوتاه نمی‌آییم.
وی یكی دیگر از محورهای مورد نظر را اصلاح رابطه میان ایران خودرو و قطعه سازان عنوان كرد و گفت: باید قطعه سازان احساس كنند كه عضو یك خانواده هستند. باید این رابطه طبق اصول و قواعدی تنظیم شود تا دو طرف به راحتی بتوانند مسایل و مشكلاتشان را حل و فصل كنند.
وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت با تاكید بر استفاده از استارت آپ ها در صنعت خودرو گفت: باید با استفاده از فكر شركت های استارت آپ در حوزه های مختلف از جمله تامین مالی تحول ایجاد كرد.
وی افزود: در صنعت خودرو پتانسیل ها و ظرفیت هایی وجود دارد كه در هیچ جای دیگری نیست، باید دیدگاه‌هایمان عوض شود.
دكتر رحمانی با بیان این كه با تمام توان در زمینه های مختلف از صنعت خودرو كشور حمایت خواهیم كرد بر اهمیت نیروی انسانی متخصص تاكید كرد و گفت: نیروهای متخصص در رده های مختلف در ایران خودرو حضور دارد كه عملكرد آنان به ویژه در تكمیل خودروهای ناقص قابل تقدیر است.
وی همچنین افزود: موضوع كاهش هزینه در سازمان باید با ساز و كارهایی مانند نظام پیشنهادات دنبال شود.
دكتر رحمانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره حفظ تولید موجود گفت: حفظ تولید با توجه به ارتباط با حفظ اشتغال كشور كاری جهادی است.
وی در ادامه ضمن تقبیح فساد در سیستم گفت: اگر قرار بر وجود كار ناسلامت باشد شخصا با آن مقابله و برخورد می كنم. تولید مقدس و بسیار ارزشمند است ولی اگر كسی در جایی سوءاستفاده می كند باید جلوی آن گرفته شود.


محور برنامه ها و فعالیت های ایران خودرو تشریح شد
11 شهریور 98 ساعت 05:13 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر ایجاد اتحاد بین لایه های مختلف کارگری، مدیریتی ، بالادستی ،قطعه سازان و شرکای تجاری و مبارزه با رانت و فساد ، صیانت از حقوق مصرف کننده، تقویت زنجیره تامین، افزایش کیفیت و تیراژتولید، توسعه وتعمیق ساخت داخل، بهره مندی از روش های نوین تامین مالی، توجه به منابع انسانی و تعامل موثر با نهادهای حاکمیتی ، تشکل های تخصصی و مراکز دانشگاهی را از مهم ترین اولویت های این خودروسازی عنوان كرد.

محور برنامه ها و فعالیت های ایران خودرو تشریح شد

به گزارش ایكوپرس، دكتر فرشاد مقیمی در جلسه معارفه خود به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو كه با حضور معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد‌ و خاطره شهیدان بزرگوار باهنر و رجایی و هفته دولت، رونق تولید را اولویت اول و اصلی برای اداره ایران خودرو عنوان كرد و گفت: باید رونق تولید را معنا كنیم و قطعا با این اقدام تمامی اهدافی كه دشمنان با اعمال تحریم برای صنعت كشور درنظر گرفته اند، خنثی خواهد شد.
وی تصریح كرد: چه بسا در گذشته نیز در این بخش اقداماتی انجام شده كه پرچم رونق تولید برافراشته بوده اما باید با اقدامات اصلاحی و اجرای برنامه ها و فعالیت های جدید سرعت تولید را افزایش دهیم.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پاشنه آشیل تولید را تامین قطعات دانست و گفت: راهكار برون رفت از آن  احیای شركت ساپكو با ماموریت‌های جدید در حوزه تامین قطعات متناسب با شرایط، تامین به موقع با هزینه كم و كیفیت بالا است.
دكتر مقیمی با اشاره به بازدید شب گذشته از خطوط تولید ایران خودرو، توجه به منابع انسانی را از دیگر محورهای اصلی فعالیت ها و برنامه ها عنوان كرد و گفت: كارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی حضور دارند و شادابی و انگیزه و پتانسیل های موجود در ایران خودرو می تواند در راستای تحقق اهداف مورد استفاده قرار گیرد.
وی  با  تاکید بر ایجاد همبستگی  و همدلی بین لایه های مختلف کارگری ، مدیریتی ، قطعه سازی  و شرکای تجاری  گفت: ظرفیت های انسانی درون سازمانی یكی از منابعی است كه به آن توجه ویژه و اتحاد و همبستگی را در این بخش دنبال خواهیم كرد.
به گفته مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو کارگرها در خط مقدم تولید  قراردارند و ما باید با سعه صدر قدردان این عزیزان باشیم.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به كارگیری روش های نوین تامین منابع مالی از جمله دیگر محور برنامه‌ها عنوان كرد و گفت: روش های سابق را  مطابق با شرایط حاكم بر كشور تغییر خواهیم داد و از روش ها و مكانیزم های تامین مالی جدید استفاده خواهیم كرد.
وی شفاف سازی و مبارزه با فساد و رانت را از دیگر برنامه های خود دانست و گفت: باید اهداف اصلی مجموعه را در همین راستا به تحقق كامل برسانیم.
دكتر مقیمی در ادامه هم راستایی و هم گرایی بین قطعه سازان وخودرو سازی را یكی از نقاط اصلی و رمز موفقیت دانست  و برنقش بی بدیل زنجیره تامین تاکید و تصریح كرد: پرداخت بدهی به قطعه سازان طبق چارچوب  مصوب و با استفاده از ساز و كار مشخص و روشنی انجام خواهیم داد.
وی توسعه وتعمیق ساخت داخل را از دیگر برنامه های این خودروسازی برشمرد و افزود:تمرکز بر تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو بهره مندی از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در صنعت قطعه سازی در تامین و تولید قطعات وتجهیزات خودرو از جمله موضوعات راهبردی و کلیدی در این دوره از فعالیت بنده خواهد بود.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه حفظ و صیانت از حقوق مصرف کننده  را از دیگر اولویت های این مجموعه توصیف کرد و گفت:همکاری و تعامل موثر با نهادهای حاکمیتی نظیر وزارت دفاع، سازمان استاندارد ، محیط زیست وهمچنین تشکل های تخصصی  و مراکز دانشگاهی و دانش بنیان نیز از جمله  برنامه های کلیدی دراین دوره خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنانش اصحاب رسانه را یار دوازدهم ایران خودرو عنوان كرد و گفت: همکاری بسیار نزدیکی با اصحاب رسانه خواهیم داشت و در دوره های زمانی مشخصی نتایج اجرای عملیات در حوزه های برنامه ای را از طریق رسانه ها به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.
به اعتقاد دکتر مقیمی اصحاب رسانه چشم بینای مردم هستند كه باید عملكرد ما را با حساسیت زیر نظر بگیرند، ما  یکی از مکانیزم های اخذ اطلاعات بازخوردی را از این روش تنظیم خواهیم كرد.
وی افزود: كار جهادی را كه در گذشته آغاز شده و عینیت آن در ده روز اخیر با تكمیل بیش از 21 هزار دستگاه خودرو در روزهای تعطیل نشان داده شد را تقویت خواهیم كرد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودروتاكید كرد: باید هم محور باشیم تا اهداف مشتركمان در حوزه های مختف از كارگران تا مدیران گرفته تا تامین كنندگان و شركای تجاری را محقق كنیم.
دكتر مقیمی در پایان اظهار امیدواری كرد: با توكل به خدا و پشتوانه تمامی سازمان ها و نهادهای مرتبط با فعالیت خودروسازان و همراهی و همدلی تمامی سرمایه های انسانی و مدیران مجموعه ایران خودرو بتوانیم در مسیر منویات مقام معظم رهبری، اهداف دولت تدبیر و امید و وزرات صنعت،‌ معدن و تجارت حركت و توفیقات خوبی را كسب كنیم
مقیمی: پرداخت نظام مند و شفاف به قطعه سازان و جلوگیری از رانت و تبعیض
11 شهریور 98 ساعت 05:12 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های این گروه در تعامل با شبكه تامین، اعلام كرد: عقد اخوت با هیچ یك از قطعه سازان نداریم. خط قرمز همكاری با قطعه سازان،‌ تامین به موقع با هزینه های مناسب و با كیفیت قطعات است.

مقیمی: پرداخت نظام مند و شفاف به قطعه سازان و جلوگیری از رانت و تبعیض

به گزارش ایكوپرس، فرشاد مقیمی محور برگزاری نشست با شبكه تامین را ایجاد اتحاد و همدلی در صنعت خودرو دانست و گفت: با هماهنگی بین قطعه سازان با محوریت تشکل های تخصصی از یك‌سو و قطعه سازان با گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان خودروساز شماره یك كشور از سوی دیگر، بدنبال تحقق اهداف و برنامه های تولید خواهیم بود.
مدیرعامل ایران خودرو در این نشست بر هم افزایی و همبستگی بین قطعه ساز و خودرو ساز تاکید و اظهار كرد: باهم عهد ببندیم تخریب قطعه ساز علیه قطعه ساز، خودروساز و انجمن ها  و برعکس ممنوع، همه با وحدت کلمه برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید گام برداشته و مشکلات درون خانواده را باهم حل خواهیم کرد و احترام متقابل به حقوق یگدیگر به ویژه حقوق مصرف کننده را در اولویت قرار خواهیم داد.
وی با تاكید بر پرداخت نظام مند و شفاف به قطعه سازان و جلوگیری از رانت و تبعیض گفت: باید پرداخت‌ها براساس رویكردی سیستماتیك صورت گیرد، كمیته های تخصصی براساس شاخص های ارزیابی، بر عملكرد قطعه سازان نظارت خواهند كرد تا پرداخت ها براساس آن انجام شود.
مدیرعامل ایران خودرو با تشریح شرایط موجود، بر لزوم همبستگی و همگرایی ایران خودرو و سازندگان تاكید كرد و گفت: برنامه تولید امسال ایران خودرو مشخص است و نیازمندی ها در حوزه تامین نیز مطابق با تعداد تولید تعیین شده است. با همت و یاری شما تامین‌کنندگان در كم تر از دوماه آینده به تیراژ تولید روزانه دست كم دو هزار دستگاه خودرو خواهیم رسید.
مقیمی تصریح كرد: هدف این است كه خودروها با عبور مستقیم از خط تولید، به دست مشتریان برسد. با همكاری قطعه سازان،‌ علاوه بر رضایتمندی مردم و مشتریان، از انباشت سرمایه  قطعه ساز و  خودرو ساز در پاركینگ ها جلوگیری خواهیم کرد..
وی افزود: با پشتیبانی سازندگان خودروهای كف پارکینگ نیز براساس برنامه زمانبندی به زودی به صفر خواهد رسید.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تعامل نظام مند و شفاف با تامین كنندگان را از دیگر محورهای دارای اهمیت عنوان كرد و گفت: علاوه بر ایجاد تنوع در روش های تامین مالی، به دنبال پرداخت نظام مند هستیم تا تا برنامه های خودكفایی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو را محقق كنیم.
وی برنامه توسعه محصولات جدید و توسعه صادرات را از مقوله های مهم در فعالیت های ایران خودرو دانست و گفت: برنامه های متنوعی نیز برای ارتقای كیفیت محصولات و كاهش نمرات منفی طرح ریزی كرده ایم.
مقیمی با بیان این كه تصویر ذهنی جامعه و مشتریان از ایران خودرو آسیب دیده است، بر لزوم بهبود شرایط تاكید كرد و گفت: با همت مجموعه باید به جایگاه قبلی بازگردیم، تداوم فعالیت ما در گرو همكاری و همراهی با یكدیگر است.
وی گفت: با همت و ظرفیت های موجود در قطعه سازان به عنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی توانسته ایم از بخش زیادی از مشكلات عبور كنیم.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بر استمرار جلسات با قطعه سازان از طریق تشكل ها تاكید كرد و گفت: با تدابیری كه اتخاذ خواهد شد، مشكل گردش نقدینگی قطعه سازان قابل رفع است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه بر بهره وری و توسعه تخصصی در زنجیره ارزش خودرو تاكید كرد و گفت: باید با بهره مندی از تكنولوژی روز به این هدف دست یابیم. خودروسازی 21 درصد از ارزش افزوده بخش صنعت را به خود اختصاص می دهد و نمی تواند نسبت به مقوله بهره وری بی تفاوت باشد.
مقیمی با بیان این كه توسعه خودكفایی مهم ترین محور برنامه های ایران خودرو است، گفت: باید فعالیت های طراحی محصول در گروه را با جدیت و گستردگی بیشتری پیگیری كنیم.
وی ایجاد ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل را از رویكردهای گروه  عنوان كرد و گفت: شخصا در كمیسیون ها و جلسات این ستاد داخلی سازی قطعات را دنبال می كنم. از نیروهای دانشی، شركت های دانش بنیان، قطعه سازان، تشكل ها و انجمن های مرتبط نیز كه در این زمینه تجربه دارند دعوت به همكاری كرده ایم.
مقیمی در ادامه محورهای تعامل نظام مند و شفاف با تامین كنندگان را تشریح كرد و گفت: مدل جامع ارتباط با تامین كنندگان را برمبنای استراتژی های حمایتی، كنترلی و مشاركتی اجرا خواهیم كرد. با تمركز بر فرآیند سیستماتیك انتخاب و جایگزینی تامین كنندگان در جهت شناسایی و كاهش ریسك های تامین گام خواهیم برداشت.
وی از توافق با بانك مركزی در زمینه  اخذ مجوز استفاده از ارز حاصل از صادرات توسط ایران خودرو خبر داد و گفت: با اجرای این رویكرد به بالانس ارزی خواهیم رسید.
وی هدف خودكفایی و كاهش ارزبری تولید را 244 میلیون یورو اعلام كرد و گفت: نباید نسبت به واردات قطعه ای كه قابلیت داخلی سازی دارد اقدام شود. اولویت ما ساخت داخل و تمرکز برتوان دانش ایرانی است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید سه محصول دناپلاس اتوماتیك،‌ 301 و 207 با سقف شیشه ای تا پایان سال خبر داد و گفت: حوزه های فنی و مهندسی و طراحی محصولات جدید را نسبت به قبل فعال تر خواهیم كرد. تا پایان سال چند برنامه رونمایی از محصولات جدید را پیش بینی كرده ایم.
وی صادرات 20 میلیون یورو قطعات و مجموعه ها را برنامه تعیین شده برای سال جاری عنوان كرد و گفت: در بازارهای صادراتی می توانیم به برنامه های تامین ارز كمك كنیم.
مقیمی در پایان با بیان این كه باید با همدلی و همراهی سازندگان و حمایت مسئولان، تحریم ها را كه از خودروسازی شروع شده،‌ در همین جا زمین بزنیم، وحدت كلمه را مهم ترین عامل پیشبرد اهداف دانست و گفت: تیراژ تولید را افزایش خواهیم داد، خودروهای ناقص را تكمیل و وارد بازار خواهیم كرد و برنامه های توسعه محصول و ارتقای كیفیت را با جدیت دنبال می كنیم تا تصویر ذهنی جامعه از بزرگ ترین خودروساز كشور را به جایگاه قبلی بازگردانیم.


«ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو» تشکیل شد
11 شهریور 98 ساعت 05:12 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو با هدف به کارگیری حداکثری از ظرفیت قطعه سازان داخلی و برنامه ریزی برای تجمیع تقاضا و توسعه ساخت داخل قطعات راهبردی تشکیل شد.

«ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو» تشکیل شد

به گزارش ایکوپرس، تقویت و توسعه ارتباط صنعت خودرو با دانشگاه و شرکت‌های دانش‌بنیان و برنامه‌ریزی برای تولید در مقیاس اقتصادی توسعه ساخت داخل از دیگر اهداف تشکیل این ستاد نام برده شده تا نسبت به سیاست گذاری و راهبری کلان پروژه های گروه صنعتی ایران خودرو در این حوزه اقدام کند.
برمبنای این گزارش، فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، ضمن ابلاغ اهداف تعیین شده از تشکیل این ستاد، محور فعالیت در تمامی شرکت‌های گروه را سیاست راهبردی آینده پژوهشی و بلندمدت در پشتیبانی از تولید داخلی با هدف تحقق شعار سال و استقلال صنعتی کشور در زنجیره ارزش خودرو دانسته و بر اولویت داشتن و استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی در تامین قطعات و نیازمندی‌های شرکت‌های زیرمجموعه ایران خودرو تاکید کرده است.
فرشاد مقیمی در این ابلاغیه تصریح کرده تا تمامی شرکت های گروه صنعتی ایران خودرو برای ثبت سفارش و واردات قطعات در قالب قراردادهای داخلی و خارجی، این سیاست را مدنظر قرار داده و در صورت نیاز، با اصلاح برنامه تامین و یا خرید، نسبت به برنامه ریزی برای کاهش ارزبری و واردات اقدام کنند.
ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران‌خودرو زیر نظر مستقیم مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و با عضویت مدیرعامل ساپکو به عنوان دبیر ستاد و سایر معاونت‌ها و مدیریت‌های مرتبط با خرید، تامین و تولید، دستیابی به اهداف تعیین شده را دنبال خواهد کرد.
طبق ابلاغیه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، متناسب با موضوعات و برنامه ها، شرکت های گروه صنعتی ایران خودرو، شرکت‌های دانش بنیان، دانشگاه‌ها و جهاد دانشگاهی نیز در جلسات این ستاد حضور خواهند داشت.


اجرای نهضت ساخت داخل در صنعت با جدیت پیگیری شود/ ساماندهی ثبت سفارش ها در جهت حمایت از توسعه تولید ملی
11 شهریور 98 ساعت 05:11 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

مقیمی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز نهضت ساخت داخل در صنعت و تشکیل میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل را از یکی از مهمترین اقدامات انجام شده عنوان کرد و خواستار پیگیری اجرای این سیاست کلیدی در سرفصل برنامه های معاونت امور صنایع شد.

اجرای نهضت ساخت داخل در صنعت با جدیت پیگیری شود/ ساماندهی ثبت سفارش ها در جهت حمایت از توسعه تولید ملی

به گزارش ایکوپرس به نقل از شاتا، معاون پیشین امور صنایع تشکیل اتاق فکر تولید و بهره مندی از نظرات تخصصی صاحبنظران، توسعه تعمیق ساخت داخل در صنعت، ساماندهی ثبت سفارش ها و مدیریت واردات، تشکیل کمیته ارزی و گمرک با هدف تسریع در تامین مواد اولیه را ازمهمترین اقدامات صورت گرفته اعلام کرد و به سرپرست جدید معاونت امور صنایع پیشنهاد داد: آیین نامه ماده61 را تا تصویب در هیات وزیران و برگزاری جلسات مختلف با تشکل ها و فعالان بخش خصوصی را در برنامه های خود به جدیت دنبال کند.

در این مراسم، فرشاد مقیمی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی ما از مسائل اصلی تحریم عبور کرده ایم و باید به خودسازی بپردازیم اهم برنامه ها و اقدامات انجام گرفته در معاونت امور صنایع را اعلام کرد.

او به تشکیل اتاق فکر تولید و استفاده از تفکر دانشی بزرگان اشاره کرد و گفت: ساماندهی ثبت سفارش ها، ارتباط با تشکل های غیردولتی و پایش تولید از جمله برنامه های موثر در این معاونت بود که اثرات خوبی را به جا گذاشت.

مقیمی با اشاره به تصویب 3 مصوبه در ستاد تسهیل و رفع و موانع تولید به استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اشاره کرد.
معاون پیشین امور صنایع به احصا 43 مورد از مشکلات قانونی که مانع راه تولید بودند اشاره و خاطر نشان کرد: شورای اقتصادی دولت ظرفیت مناسبی را برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی فراهم کرده است که ما باید از این ظرفیت استفاده مناسب در جهت رونق تولید کنیم.

مقیمی به هماهنگی با نهادی های بیرون از وزارت و تشکیل شورای عالی استاندارد اشاره کرد و افزود: وزارت صنعت عنوان پرچم دار رونق تولید و نهضت ساخت داخل را دارد که با توجه به نام گذاری سال رونق تولید فعالیت های زیادی با این محور انجام شده است که از آن جمله می توانیم به برگزاری میز نخست تعمیق ساخت داخل در صنعت خودور که منجر به داخلی سازی قطعات برای خودرو شد، اشاره کنیم.

معاون پیشین امور صنایع همچنین به مدیریت عرضه و تقاضا و ساماندهی بازار محصولات پتروشیمی را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد و گفت: بخشی از مشکلات این حوزه در قرار گاه تولید حل شده است و با اقدامات انجام شده، اتفاقات خوبی برای بهبود وضعیت صنعت پتروشیمی رخ داده است.
او در بخش دیگری از صحبت هایش به صادقی نیارکی پیشنهاد داد: میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل در گروه های مختلف و همچنین مقابله جدی با رانت و شفاف سازی که سبب فضای امید بخش در جامعه می شود را در برنامه های معاونت صنایع قرار دهد.

مقیمی همچنین خواست آیین نامه سیل پی گیری شود و به واحد هایی که از سیل خسارت دیده اند و منتظر منبع مالی هستند توجه شود.

مدیرعامل کنونی ایران خودرو پیشنهاد برگزاری شورای سیاستگذاری ریلی و خودرو و احیا واحد های غیرفعال را به نیارکی داد.


 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات