سالروز ارتحال ملکوتی بزرگ مرجع عالم تشیع حضرت آیت الله العظمی خویی
17 مرداد 96 ساعت 05:14 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

١٧ مرداد سالروز عروج ملكوتی حضرت ایت الله العظمی سید ابوالقاسم خویی(ره)
استادالفقها و الجمتهدین را به محضر امام عصر(عج) و مقلدان و دوستارانش تسلیت عرض میكنیم


رشد 20 درصدی تولید خودرو در 4 ماهه نخست سال جاری
3 مرداد 96 ساعت 03:44 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به این موضوع که در چهار ماه امسال نسبت به چهار ماه سال گذشته 20 درصد رشد تولید رادرصنعت خودرو سازی داشتیم گفت: پیش بینی می‌کنیم که ظرف چند سال آینده به تولید 3 میلیون خودرو در سال برسیم.



به گزارش ایکوپرس مهندس محمدرضا نعمت زاده پس از افتتاح کارخانه ایران خودرو کرمانشاه، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این واحد در دولت قبل به تصویب رسید اما راکد و بدون هیچ گونه اقدامی باقی مانده بود.


وی با اشاره به این موضوع که تکمیل این واحد تولیدی قرار بود با مشارکت سازمان تأمین اجتماعی و ایران خودرو انجام شود، گفت: سازمان تامین اجتماعی به دلایلی سهامش را به ایران خودرو منتقل کرد که انجام این کار زمانبر و طولانی شد.


مهندس نعمت زاده تکمیل این طرح را ظرف 18 ماه از تاریخ شروع طراحی و مراحل اجرایی کار دانست و افزود: در اواخر سال گذشته نسبت به جذب نیروی انسانی و آموزش آنها آغاز شد و دربازدید یکه اواخر اردیبهشت ماه داشتم مشخص شد که طرح آماده افتتاح است.


وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به پشت سرگذاشتن دوره آزمایشی تولید در این کارخانه، عنوان کرد: ظرفیت کنونی واحد تولید 60 دستگاه در روز است و در حال حاضر پژوه پارس در یک شیفت تولید می شود اما این ظرفیت قرار است به تدریج بالا برود.


مهندس نعمت زاده با تأکید بر آغاز عملیات اجرایی فاز دوم برای توسعه این واحد به صورت همزمان، گفت: از چند قطعه ساز که قطعات ایران خودرو و سایپا را تولید می کنند دعوت کردیم و جلسه ای داشتیم برای توسعه صنایع قطعه ساز و خودرو ساز در استان کرمانشاه داشتیم.


وی ضمن درخواست از قطعه سازان برای حمایت از بهبود کیفیت و رونق تولید خودرو گفت:با توجه به سیاست های استراتژیکی که برای خودرو تدوین کردیم پیش بینی می‌کنیم که ظرف چند سال آینده به تولید 3 میلیون خودرو در سال برسیم. همچنین در چهار ماه امسال نسبت به چهار ماه سال گذشته 20 درصد رشد تولید را صنعت خودرو سازی داشتیم که پیش بینی می شود تا پایان سال جاری به 25 درصد رشد نسبت به سال گذشته نیز برسیم.



مدیرعامل ایران خودرو كرمانشاه نیز در این مراسم با اشاره به سرمایه گذاری 570 میلیارد ریالی از سوی ایران خودرو برای راه اندازی این سایت تولید خودرو در كرمانشاه گفت: در فاز اول در یك شیفت كاری ظرفیت تولید 15 هزار دستگاه خودرو در سال ایجاد شده كه با افزایش ظرفیت به 30هزار دستگاه در سال، برای 330 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.


محمدملكی با اشاره به ویژگی های صنعت خودرو و ایجاد رونق در منطقه اظهار كرد: اشتغال غیرمستقیم ناشی از راه اندزای این واحد تولیدی بسیار بیشتر از اشتغال زایی مستقیم آن در منطقه است.


وی از اجرای هشت هزار نفرساعت آموزش كارگری و یك هزار نفرساعت آموزش كارشناسی برای پرسنل ایران خودرو كرمانشاه خبرداد و افزود: محصولات تولیدی در این سایت تولیدی از نظر كیفیت جزو برترین محصولات تولیدی داخل كشور به حساب می آید و علاوه بر عرضه در بازار داخلی، بازارهای صادراتی به ویژه كشور عراق را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد.


مدیرعامل ایران خودرو كرمانشاه تاكید كرد: طراحی و تجهیز خط تولید ایران خودرو كرمانشاه به صورت كامل توسط مهندسان و متخصصان داخلی گروه صنعتی ایران خودرو انجام شده و عصاره تجربه تخصص ایران خودرو در ایجاد و راه اندازی خط تولید محسوب می شود.


خودرو سازی ایران باید همگام با دنیا و رقبای منطقه ای خود حركت كند
3 مرداد 96 ساعت 03:44 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
معاون اول رییس جمهور با تاكید بر اینكه مسیر صنعت خودرو سازی و قطعه سازی و خدمات پس از فروش آن باید روز به روز اصلاح شود و بهبود پیدا كند، گفت: خدمات پس از فروش باید به قدری گسترده شود كه مردم در هر نقطه ای از كشور دغدغه مشكلات فنی خودرو را نداشته باشند.


  به گزارش ایکو پرس دكتر اسحاق جهانگیری ظهر امروز (سه شنبه) در آیین بهره برداری از كارخانه ایران خودرو كرمانشاه ضمن تبریك ایام مبارك میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، افتتاح ایران خودرو كرمانشاه را به مردم این استان تبریك گفت و افزود: طرح هایی كه امروز در استان كرمانشاه به بهره برداری رسید هر كدام می تواند نقش مهمی در توسعه كشور و به خصوص این استان ایفا كند.


 


معاون اول رییس جمهور صنعت خودرو سازی را یكی از صنایع پراهمیت و پیشران برشمرد و با تاكید بر ضرورت توجه به صنایع پیشران كشور تصریح كرد: اگر به صنایع پیشران آنطور كه باید توجه شود و این صنایع بتوانند با ظرفیت بالا به تولید بپردازند، زنجیره های پایین دست این صنایع نیز به حركت وادار شده و اشتغال زایی فراوانی بهمراه خواهد داشت.


وی با یادآوری اینكه صنعت خودرو سازی در ایران دوره ای طولانی را سپری كرده و امروز صدها هزار نفر در بخش های مختلف این صنعت مشغول به كار هستند، گفت: فرهنگی صنعتی، تحقیق و توسعه و طراحی خودرو بهمراه صنعت خودرو سازی به ایران آمد و امروز محصولات صنعت خودرو سازی در ایران روز به روز به بازارهای بین المللی صادر و محصولات قدیمی از صحنه خارجی می شوند.


دكتر جهانگیری افزود: البته این مسیر نیازمند اصلاحات است و مدیران صنعت خودرو سازی كشور نباید احساس كنند كه محصولات فعلی محصولاتی بی عیب و نقص است كه در اختیار مردم قرار می گیرد. صنعت خودرو سازی زمانی موفق است كه مشتری احساس كند خودرو هایی با استانداردهای بالا و بین المللی سوار شده است.


معاون اول رییس جمهور با بیان اینكه خوشبختانه امروز صنعت خودرو سازی كشور گام های بلندی را برداشته است، اظهار داشت: اینكه یك شركت معتبر بین المللی با خودرو سازان ایرانی شركت مشترك تاسیس و تولید مشترك می كنند امری بسیار مثبت و نقطه شروع صنعتی شدن در خودرو سازی كشور است.


وی خاطر نشان كرد: باید صنعت قطعه سازی و تولید خودرو در كشور به جایگاهی برسد كه در تولیدات مشترك بخش زیادی از قطعات ایرانی باشد.


دكتر جهانگیری تصریح كرد: خوشبختانه صنعت قطعه سازی ایران از توانمندی خوبی برخوردار است و مدیران صنعت خودرو سازی كشور باید قدر قطعه سازان را بدانند و مشكلات آنها را همانند مشكلات خود پیگیری كنند.


معاون اول رییس جمهور با بیان اینكه خودرو سازی صنعتی است كه نقش مهمی در اقتصاد ملی، سرمایه گذاری، اشتغال و رفاه مردم ایفا می كند، گفت: هدف گذاری ما برای افزایش رفاه مردم این بوده است كه هر خانواده حداقل از یك خودرو برخوردار باشد و با تلاش های صورت گرفته سرانه برخورداری از خودرو در كشور بسیار بالا رفته اما هنوز تا نقطه مطلوب فاصله داریم كه باید برای رسیدن به آن جایگاه تلاش كنیم.


وی همچنین بر ضرورت خارج شدن خودرو های فرسوده تاكید كرد و اظهار داشت: یكی از جهت گیری هایی كه باید در دولت دوازدهم دنبال شود بهینه سازی مصرف انرژی است چرا كه مصرف انرژی در ایران با هیچ كشوری قابل مقایسه نیست و هم در میان خانوارها، هم در حمل و نقل عمومی و هم در صنعت میزان مصرف انرژی در ایران بسیار بالا است.


دكتر جهانگیری همچنین با اشاره به توسعه فناوری در كشورهای پیشرفته خاطر نشان كرد: رشد فناوری در دنیا بصورت لحظه ای است و خودرو ها به سمت هوشمند شدن حركت می كنند و ما نیز اگر دلسوز ایران هستیم باید به چنین آینده ای بیندیشیم و برای رسیدن به آن برنامه ریزی كنیم تا بتوانیم همگام با دنیا و رقبای منطقه ای خود در صنعت خودرو سازی پیش رویم


کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شد
3 مرداد 96 ساعت 03:43 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
کارخانه ایران خودرو کرمانشاه با ظرفیت اسمی سالانه تولید ۳۰ هزار دستگاه و در دو شیفت كاری باهدف توسعه صادرات با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، وزیر صنعت،معدن و تجارت،مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو افتتاح شد.


به گزارش ایکوپرس؛ کارخانه ایران خودرو کرمانشاه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه است که در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال به بهره برداری رسید.



در فاز نخست این ‌کارخانه و در یک شیفت کاری، سالانه ۱۵هزار دستگاه پژو پارس تولید می شود که این میزان در دوشیفت کاری به سالانه ۳۰ هزار دستگاه افزایش خواهد یافت.


با بهره برداری از این کارخانه به طور مستقیم برای حدود 3۰۰ نفر فرصت شغلی فراهم شده است. محصولات تولیدی کارخانه ایران خودرو کرمانشاه مطابق با استانداردهای روز کیفی، تولید و قابلیت صادرات به بازارهای منطقه  به خصوص کشور عراق را دارد.


عملیات اجرایی این کارخانه ازسال ۹۴ آغاز شده بود و تمامی فرایند طراحی، تولید، ساخت ونصب تجهیزات بدون استفاده از مشاوران خارجی وبا همت و تلاش مهندسان ایران خودرو و شرکت تام انجام شده است.


 کارخانه ایران خودرو کرمانشاه در ۳۰ هکتار و در شهرک صنعتی صحنه واقع شده است.


شرایط فروش محصولات ایران خودرو مرداد 1396
3 مرداد 96 ساعت 12:18 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟




دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو