امداد اصل را چگونه بشناسیم؟
24 آذر 95 ساعت 01:14 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مدت هاست در فضاهای مجازی و خبری هشدارهای جدی به تمامی رانندگان در خصوص خطرهای احتمالی امداد های متفرقه داده می شود. اما حالا که درد معرفی شده، درمان کجاست؟ به چه کسی اطمینان کنیم؟ با کجا تماس بگیریم؟ چه قدر هزینه پرداخت کنیم؟ کدام اصل است؟از چه راهی اصل را پیدا کنیم؟امداد خودرو ایران را می شناسید؟


شركت امداد خودرو ایران در اواخر اسفند 1378 در پی سیاست تكمیل زنجیره خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو تاسیس شد. از آنجائیكه در زمان تاسیس شركت، هیچ الگوی داخلی جهت ارائه خدمات امدادی به خودروها در كشور وجود نداشت، این شركت فعالیت خود را با ماموریت ارائه خدمات امداد سیار به دارندگان محصولات ایران خودرو آغاز کرد. پس در نخستین قدم به این نکته توجه کنید که نام امداد خودرو ایران نه پیشوندی دارد و نه پسوندی. تنها امداد خودرو ایران.با کجا تماس بگیریم ؟


امداد خودرو ایران سالها پیش با هدف امدادرسانی شبانه روزی در سراسر کشور به هموطنان ایجاد شده و دارندگان خودرو های ایران خودرو می توانند برای دریافت هرگونه خدمات امدادی صرفا با شماره سراسری 096440 - که برچسب آن روی شیشه عقب خودروها نصب و یا روی کارت اشتراک مشتریان درج شده- تماس بگیرند تا پس از دریافت مشخصات خودرو و محل امدادخواه، توسط مرکز تماس، هماهنگی‌های لازم برای اعزام امدادگر صورت گیرد.


پس تنها شماره تماس برقراری ارتباط با امداد خودرو ایران شرکت خدمات امدادی ایران خودرو در سراسر کشور تنها و تنها ۰۹۶۴۴۰ است.


منتظر چه کسی باشیم ؟


تماس شما با امدادخودرو ایران یکی از 4500 تماس ورودی برای دریافت امداد از این شركت است. پس از تماس امدادخواه و دریافت کد پیگیری، از طریق شماره 300030 پیامکی با عنوان "امدادگر با کد-برای مثال V457- اعزام شده است" برای شما ارسال خواهد شد تا در زمان تقریبی اعلام شده توسط مرکزتماس، امداد در محل حاضر شود. شماره پیامک هم 300030 که باید دقت نظر داشته باشیم.


لازم به توضیح است این زمان در امداد خودرو ایران با استاندارهای جهانی قابل مقایسه بوده و میانگین زمان رسیدن امدادگر بین 20 الی 30 دقیقه به محل مورد نظر امدادخواه خواهد بود. گفتنی است این زمان با اتکا به 1460 ناوگان امدادی مجرب و متخصص در سراسر کشور امکان‌پذیر شده است.


بعد از ثبت و اعزام امداد به سوی امداد خواه، امدادگر دوره دیده با لباس و مشخصات به همراه کارت شناسایی معتبر با کد قید شده و دورنویسی امداد خودرو ایران بر روی خودرو در محل مورد نظر حاضر می شود.


تمامی این امدادگران دوره های فنی عیب‌یابی امداد سیار، ضوابط، مقررات امداد، کارت طلایی و گارانتی را گذرانده و همچنین اشراف کامل به خودروی معیوب و در راه مانده دارند که قبل از ورود ایشان به ناوگان امدادی توسط اداره آموزش امداد خودرو ایران انجام می‌پذیرد.  


در نتیجه هر شخصی که مدعی شد از طرف امداد خودرو ایران آمده است به او اطمینان نکرده و موارد فوق را حتما بررسی کنید.


آیا همه ایرادات در محل قابل رفع است؟


تلاش و الویت امدادگران این شرکت برآن است تا در صورت امکان خودرو در محل راه اندازی و رفع عیب شود اما در صورت وجود ایرادهایی که رفع آنها احتیاج به زمان و ابزارآلات تخصصی‌تر داشته باشد، خودرو به محل مورد نظر مشتری حمل می شود. در صورت نیاز به حمل خودرو در هماهنگی امدادگر با مرکز تماس و ثبت "امداد حمل" برای هماهنگی خودروبر و در صورت تقاضای مشتری، تخصیص وقت نمایندگی برای امدادخواه انجام می‌شود.


حمل خودرو نیز طبق تعرفه اعلام شده از سوی مرکزتماس و با رعایت کلیه اصول حمل مدون در این شرکت  انجام خواهد شد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا به علت استفاده از خودرو برهای متفرقه در جاده متحمل هزینه های بی موردی چون شکستگی سپر و یا خم شدن درب موتور شده باشید.


اگر به هر دلیل به هزینه های حمل و خودروبر اطمینان نداشتید مجددا با ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و از کارشناسان این مرکز هزینه را استعلام کنید.


فاکتور فراموش نشود!


از دیگر نکات حائز اهمیت، ارائه فاکتور رسمی امدادخودرو ایران به مشتری است. پس از اتمام پروسه امداد؛ امدادگر موظف به ارائه یک نسخه از فاکتور خدمات انجام شده به همراه هزینه انجام کار و قطعات تعویضی به مشتری است.


مشتری پس از دریافت فاکتور، در صورت نارضایتی از امداد انجام شده می‌تواند با شماره سراسری 096440 تماس و نارضایتی خود را اعلام تا توسط همکاران ثبت و کد پیگیری دریافت كند. به لطف فرآیندهای مدون امداد خودرو ایران در حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات، تمامی شکایات در دو روز کاری بررسی شده و راه حل مناسب در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.


برای اطمینان از اجرای کامل فرآیندهای امدادی، کلیه فعالیت و عملکرد نیروهای این سازمان از قبیل امدادگر، کارشناس و غیره توسط بازرسان مجرب پایش شده تا قبل از بروز هرگونه آسیب و یا مشکل احتمالی برای مشتریان گرامی، موضوع مرتفع شده و بهترین خدمات به هموطنان عزیز ارائه شود.


فروش اعتباری منعطف سه محصول ایران خودرو
24 آذر 95 ساعت 01:12 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت میلاد حضرت رسول اكرم (ص) و هفته وحدت، فروش اعتباریِ معطف سه محصول خود را آغاز خواهد كرد.
به گزارش ایكوپرس، خودروهای پژو206 تیپ 2 و تیپ 5 و سورن ای.ال.ایكس توربوشارژ از ساعت 9 صبح روز یكشنبه،21 آذرماه به صورت اعتباری منعطف عرضه خواهد شد.


در شرایط فروش اعتباری منعطف حداقل پیش پرداخت و مدت زمان نهائی بازپرداخت اقساط از سوی ایران خودرو تعیین می شود اما میزان پیش پرداخت بیشتر و همچنین انتخاب تعداد اقساط و چك های بازپرداخت به عهده خود مشتری است و می تواند با واریز وجه بیشتر یا انتخاب مدت بازپرداخت كمتر، خودرو را با نرخ سود كمتر خریداری كند.


در طرح فروش اعتباری منعطف آذرماه ایران خودرو، پژو206 تیپ 2 با حداقل مبلغ پیش پرداخت 19میلیون تومان، تیپ5 با 21میلیون تومان و سورن توربوشارژ با 24میلیون تومان پیش پرداخت عرضه خواهد شد.


نرخ سود این طرح از 10 تا 22درصد و مدت بازپرداخت آن از 6 تا 18ماه برنامه ریزی شده و موعد تحویل نیز 30 روز كاری پس از تكمیل فرآیند ثبت نام خواهد بود.


رنگ های قابل عرضه در طرح فروش اعتباری منعطف آذرماه ایران خودرو، خاكستری، سفید، مشكی، نقره ای، گیلاسی، آبی متالیك و قرمز دو پوششه برای خودروهای 206 و سفید، مشكی، آبی كبود و خاكستری متالیك برای سورن توربوشارژ در نظر گرفته شده است.


متقاضیان می توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر كشور از مزایای این طرح بهره مند شوند.


پژو 206 سه ستاره شد
24 آذر 95 ساعت 01:11 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
نتایج ارزشیابی شركت بازرسی كیفیت و استاندراد ایران منتتهی به آبان ماه امسال، حكایت از ارتقای كیفی پژو 206 هاچ بك به سطح سه ستاره دارد. در ارزیابی مهرماه 206 صندوقدار موفق به كسب رتبه كیفی سه ستاره شده بود.به گزارش ایكوپرس، در‌آخرین گزارش ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، محصول پرطرفدار و جوان پسند 206 موفق به كسب رتبه كیفی سه ستاره شد.

برمبنای این گزارش،‌ اجرای برنامه های بهبود كیفی در فرآیند تولید این محصول اعم از طراحی، تولید، كیفیت، تامین و فروش ایران خودرو منجر به كسب این موفقیت شده است.

این گزاش می افزاید، محصول 206 كه در آبان ماه بیشترین سهم تیراژ تولید در میان خودروهای سواری ساخت داخل را داشته براساس ارزیابی های سختگیرانه شركت بازرسی سه ستاره كیفیت را كسب كرده و تقویت نقاط بهبود این محصول در خطوط تولید ایران خودرو همچنان ادامه دارد.

گفتنی است، در جدول رتبه بندی كیفیت خودروهای ساخت داخل در آبان ماه، محصولات سوزوكی گراندویتارا، رانا،‌ تندر 90 دستی و اتوماتیك و همچنین وانت تندر 90 در سطح كیفی سه ستاره قرار گرفته اند. پروژه های ارتقای كیفی برای كلیه محصولات ایران خودرو درحال اجرا است و دست یابی به اهداف تعیین شده در این حوزه با جدیت زیادی دنبال می شود.


سورن به جرگه تولید ایران خودرو تبریز پیوست
9 آذر 95 ساعت 10:38 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو تبریز، سمند سورن با صدور مجوز لازم توسط معاونت مهندسی گروه صنعتی ایران خودرو سرانجام توانست به جمع خانواده سمند در ایران خودرو تبریز بپیوندد.

قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز در افتتاح خط تولید ویژه سمند سورن در جمع کارکنان گفت: سورن با بهره گیری از ظرفیتهای موجود به زعم خود از قافله تولید سمند در شهر اولین ها عقب نمانده و ایران خودرو تبریز با تولید ویژه این محصول توانسته است اعتماد مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو را به نیروهای بومی ایران خودرو تبریز بیش از پیش جلب نماید.

 

مهندس اصغری افزود: امیدواریم ضمن اجرایی کردن چندین طرح علی الخصوص تولید خودروهای جدید شاهد تحولی عظیم در این منطقه باشیم. 

وی با اشاره تولید این محصول در دو کلاس EF7 و توربوشارژ گفت: با توسعه فناوری توربوشارژ در موتور ای اف 7 توربوشارژ و نصب این موتور بر روی سورن، ایران خودرو تبریز ازین پس نسل جدید خودروی ملی را برای اولین بار در تبریز تولید خواهد کرد.

قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز به برخی ویژگی های ظاهری و عملکردی این خودرو اعم از : افزایش قدرت و شتاب خودرو بدون بالا بردن حجم موتور، افزایش راندمان و بهره‏ وری سوخت در کنار کاهش مصرف سوخت و آلایندگی کمتر، تجهیزات ایمنی و رفاهی مناسب اشاره کرد و گفت: موتور توربوشارژ این خودروی سواری  با مصرف 3/7 لیتر در صد کیلومتر، 155 اسب بخار توان و 215 نیوتن متر گشتاور دارد و با حجم 1700 سی سی معادل 2400 سی سی کار می کند و سطح آلایندگی آن برابر یک موتور 1600 سی سی است.

وی استاندارد این موتور را یورو4 ذکر کرد و گفت: 36 تا 40 درصد افزایش توان، 40 درصد افزایش گشتاور، هفت درصد کاهش مصرف سوخت از ویژگی های فنی این خودرو محسوب می شود.

مختار اصغری با بیان اینکه در وهله اول تولید ویژه این خودرو در آذرماه سال جاری کلید می خورد عنوان کرد: برنامه ریزی های انجام شده جهت تولید این محصول آغاز شده و انتظار میرود با تجاری سازی این محصول روند تولید خودرو در ایام آتی رونق پیدا کند.

وی همچنین یادآور شد: با اتکال بر خداوند متعال و با ورود سورن توربوشارژ به چرخه تولید ایران خودرو تبریز خط مونتاز فعلی این شرکت 4 محصوله شده که به نوبه خود برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت خواهد افزود.

مهندس اصغری در پایان از حمایت های بی شائبه مدیریت ایران خودرو تبریز و در رأس آن مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان برای تک تک جوانان برومند خطه آذربایجان که همواره با سعی و تلاش شبانه روزی خود فعل توانستن را بر خواستن ترجیح داده اند، توفیق روز افزون مسئلت کرد.


خدمت‌گزاران ایساکو همپای کاروان اربعین حسینی
9 آذر 95 ساعت 10:32 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
نمایندگی‌های مجاز منتخب ایران‌خودرو به همراه اکیپ‌های امدادی در استان‌های ایلام، خوزستان، کرمانشاه و همدان به ویژه در مرزهای منتهی به کشور عراق، در طرح خدمت رسانی به زائرین عتبات عالیات به صورت شبانه‌روزی از 26 آبان تا سوم آذر ماه به خدمت رسانی پرداختند.
  به گزارش ایکوپرس مدیرعامل شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو، گفت: با پیش‌بینی افزایش تعداد زائران نسبت به سال گذشته، برنامه‌ریزی لازم جهت ارائه خدمات مناسب انجام شد و همکاران ما در شرکت ایساکو با شوق خدمت‌رسانی به عاشقان حضرت اباعبداله (ع) در بیش از 200 حوزه خدماتی شامل نمایندگی‌ها، فروشگاه‌ها، اکیپ های امداد و تعمیرگاه صحرایی امکانات مناسبی برای ارائه خدمات مورد نیاز فراهم آوردند.


 سیدرضا حسینی گفت: بیشترین علل مراجعه مشتریان به نمایندگی‌ها و تماس با اکیپ های امداد خودرو ایران مفقود شدن سوئیچ، خالی شدن باطری و مشکلات برقی خودرو بوده است و تا پایان روز سوم آذر بیش از 6700 خودرو از خدمات طرح بهره‌مند شدند.


 وی افزود: در طول برگزاری این طرح 3670 خدمت توسط نمایندگی‌های مجاز منتخب و 2860 خدمت توسط ناوگان امداد سیار صورت گرفت. همچنین حدود 200 خدمت به دارندگان محصولات غیر ایران خودرویی ارائه شد و در مجموع بیش از 500 مورد حمل خودرو به‌صورت رایگان انجام گرفت.


 گفتنی است در سال گذشته 2500 خودرو طی طرح به نمایندگی‌های منتخب ما مراجعه داشته‌‌اند که این رقم نشان از افزایش چشمگیر زوار حسینی در سال جاری دارد که خوشبختانه همکاران شرکت ایساکو با پیش‌بینی این موضوع توانستند پوشش مناسبی در خدمت‌رسانی به هموطنان داشته باشند به این امید که با جلب رضایت مشتاقان دیدار، سهمی هر چند اندک از اجر معنوی این سفر را از آن خود کنند.


 وی در خصوص اقدامات جدید و خاص این طرح به حضور 5 اکیپ صحرایی به همراه 5 خودروی امداد در داخل خاک عراق و مسیرهای منتهی به شهرهای نجف و کربلا اشاره کرد و گفت: خدماتی همچون چادرهای صحرایی تعمیرگاهی، اینترنت رایگان، کانکس‌های مجهز و ... نیز برای اولین بار در این طرح مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


 حسینی ادامه داد: همكاران دفتر منطقه‌ای اهواز و همدان جهت نظارت و همكاری با نمایندگی‌های مذكور در محورهای منتهی به مهران، چذابه و خرمشهر مستقر و در خدمت زایرین بودند.


 وی همچنین گفت: طرح ارائه خدمات به زائران عتبات عالیات نیز همچون سایر طرح‌های خاص شرکت ایساکو، دارای سه فاز برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی بوده است و در حال حاضر با پایان گرفتن مرحله اجرا، وارد حوزه ارزیابی شده‌ایم تا با مشخص شدن نقاط قابل بهبود این طرح، در سال آینده خدمات رشد یافته‌تری را به هموطنان عزیز ارائه کنیم.


 مدیر عامل ایساکو در پایان اظهار كرد: طرح‌‌های ویژه خدمات پس از فروش ایران خودرو در راستای انجام وظیفه خدمت‌رسانی برتر، انجام وظیفه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف افزایش رضایت‌مندی مشتریان اجرایی می‌شود و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.


تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی ساحل عاج با محصولات ایران خودرو
9 آذر 95 ساعت 10:32 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
با تحویل تعدادی از محصولات ایران خودرو به شبكه تاكسیرانی ساحل عاج، همكاری های ایران خودرو با این كشور در بخش نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت رسمی آغاز شد.
به گزارش ایكوپرس، در مراسمی با حضور وزیر حمل و نقل، مشاور رئیس جمهور در امور ترابری ساحل عاج و سفیر جمهوری اسلامی ایران تعدادی خودروی سمند و رانا به شورای عالی سندیکای تاکسیرانی این کشور واگذار شد.برمبنای این گزارش، انور صفاوی نماینده گروه صنعتی ایران خودرو در ابیجان با تشریح فعالیت‌های بین المللی این شركت در آسیا، اروپا، آمریکای جنوبی و شمال آفریقا درباره برنامه های بین المللی تولید خودروهای ایران در اوكراین، ونزوئلا و سنگال سخنرانی كرد.  


گائوسو توره وزیر حمل و نقل ساحل عاج نیز در سخنان خود با اشاره به برنامه ریزی برای جایگزینی٥٠ هزار دستگاه خودرو در برنامه ٥ ساله این كشور در بخش نوسازی شبکه حمل و نقل عمومی، از مشارکت بخش خصوصی در تامین این نیاز تقدیر كرد.


وزیر حمل و نقل ساحل عاج از دست اندرکاران بخش خصوصی و دولتی این کشور خواست با اتحاد و همبستگی، دولت را جهت نیل به اهداف ترسیم شده یاری کنند.


در این مراسم با رونمایی از خودروهای سمند و رانا، کلید این خودروها از سوی وزیر حمل و نقل و سفیر جمهوری اسلامی ایران به رئیس شورای عالی سندیکای تاکسیرانی تحویل داده شد. بخشی از خودروهای مورد نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی در برنامه ای دو ساله از سوی ایران خودرو به تاکسی داران ساحل عاج واگذار خواهد شد.


گفتنی است، گروه صنعتی ایران خودرو اقداماتی را برای افزایش سهم بازار آفریقا انجام داده که صادرات تجهیزات خط تولید محصولات به الجزایر از جمله این اقدامات به شمار می آید.


همچنین ایران خودرو مذاکراتی با شرکت معتبر بین المللی تولیدکننده خودرو در نیجریه انجام داده و قصد دارد که با سرمایه گذاری این شرکت و با استفاده از ظرفیت های تولیدی آن، محصولات خود را به تولید برساند.


صادرات نخستین محموله تجهیزات خط تولید ایران خودرو به الجزایر
9 آذر 95 ساعت 10:31 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
با ارسال نخستین محموله تجهیزات خط تولید محصولات ایران خودرو به كشور الجزایر گام اساسی در خصوص احداث كارخانه ایكوالجزایر برداشته شد.
 به گزارش ایكوپرس، با ایجاد شركت جوینت ونچر «ایكو الجزایر» و ارسال تجهیزات خط تولید توسط ایران خودرو، احداث سایت مونتاژ محصولات ایران خودرو به صورت رسمی عملیاتی شد.


همزمان با ارسال این تجهیزات فنی مهندسی به الجزایر، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در نشست با مدیرعامل شركت فامووال الجزایر و سفیر این كشور در ایران، ضمن اظهار خرسندی از توسعه روابط دوكشور در زمینه خودروسازی گفت: حمایت از اجرای قرارداد در این مشاركت، لازمه ادامه همكاری هاست و ایران خودرو خود را متعهد به حمایت و اجرای كامل این قرارداد می داند.


مهندس هاشم یكه زارع با اشاره به لزوم رعایت برنامه زمانبندی اجرای پروژه، اظهار كرد: اهداف تعیین شده باید در زمان مقرر محقق شود در غیر این صورت پروژه توجیه اقتصادی نخواهد داشت.


معاون صادرات و امور بین الملل ایران خودرو نیز با اشاره به روند اجرای پروژه احداث خط مونتاژ در شهر الجزیره گفت: در ماه های پایانی سال گذشته توافق نامه صادرات و احداث كارخانه مونتاژ محصولات در كشور الجزایر با شركت فامووال منعقد شد.


تفضلی ایجاد شركت جوینت ونچر را حاصل مقبولیت دنا در بازار الجزایر دانست و گفت: توافقات برای احداث سایت انجام و تجهیزات راه اندازی خط مونتاژ ساخته شد.


وی درباره برنامه زمانبندی اجرای پروژه اظهار كرد: از امروز كه اولین محموله تجهیزات خط ارسال شد تا اسفندماه كه نصب تجهیزات انجام شود خودرو به صورت قطعات نیمه منفصله صادر و از خردادماه تولید قطعات منفصله آغاز خواهد شد.


وی افزود:‌ در سال 2020 به تولید 25 هزار دستگاه رانا، دنا و سورن خواهیم رسید كه در كنار آن برنامه خودكفایی محصولات برای سازندگان الجزایری هم پیش بینی كرده ایم كه به 40 درصد خودكفایی در سال 2020 خواهیم رسید.


معاون صادرات و امور بین الملل ایران خودرو گفت: سرمایه گذاری ایران خودرو به صورت تجهیز خطوط تولید و ارایه خدمات و دانش فنی و مهندسی است.


مدیرعامل گروه صنعتی فامووال نیز در این نشست گفت: بسیاری از شركت های خارجی در الجزایر سرمایه گذاری كرده اند كه ما می خواهیم بعد از رنو و هیوندایی سومین برند حاضر در بازار الجزایر باشیم.


محمد رحمون تصریح كرد:‌ دست یابی به رتبه اول در بازار صادراتی منطقه و كشورهای اطراف الجزایر را در برنامه های خود هدفگذاری كرده ایم.  


رحمون از ثبت شركت جوینت ونچر با نام «ایكو الجزایر» خبر داد و گفت: ما اصرار داریم كه در دوسال اول تاسیس با توجه به تخصص و دانش، مدیرعامل و مدیر تولید محصول از سوی ایران خودرو منصوب شود.


وی در تشریح زمان عرضه محصول و برنامه خودكفایی تولید گفت: تولید 8 هزار دستگاه دنا با داخلی سازی 5 درصد در سال 2017 انجام خواهد شد.


سفیر الجزایر در تهران نیز ضمن استقبال از گسترش روابط ایران و الجزایر گفت: مذاكراتمان به نتایج بسیار خوبی رسیده است.


وی با تاكید بر اشتراكات فرهنگی دو كشور، اجرای قرارداد خودرویی را گامی در جهت توسعه روابط فرهنگی دانست.


عبدالمنعم احریز افزود: اجرای این قرارداد در توسعه روابط اقتصادی، بازرگانی و سیاسی دو كشور بسیار موثر خواهد بود.


وی گفت:‌ سفارت الجزایر آمادگی كامل دارد تا هر گونه كمك و همكاری برای تسریع در اجرای پروژه در اختیار طرفین قرار دهد.


گفتنی است با ارسال تجهیزات مورد نیاز تولید، راه اندازی خط مونتاژ دنا با سرمایه گذاری غیرمستقیم ایران خودور و با صادرات خدمات فنی و مهندسی و آموزش كاركنان محلی توسط مهندسان ایران خودرو اجرایی شد. ظرفیت تولید این سایت سالانه 10 هزار دستگاه در یك شیفت كاری است كه در فاز اول محصول دنا مونتاژ و عرضه می شود. عرضه رانا نیز پس از بومی سازی و دریافت مجوز واردات در دستور كار قرار دارد.


بازدید نمایند گان مجلس ازغرفه ساپكو و زنجیره تامین ایران خودرو
9 آذر 95 ساعت 10:30 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو در حالی دومین روز كاری خود را دنبال كرد كه میزبان اعضای كمیسیون های مجلس شورای اسلامی بود.
 به گزارش ایکو پرس به نقل از روابط عمومی ساپكو، نمایندگان مجلس با حضور در غرفه ساپكو و شركت های زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو ازدستاوردها و توانمندی های ‌آنها بازدید كردند.


گفتنی است در این بازدید، فریدون احمدی نماینده زنجان و نایب رییس كمیسیون صنایع و معادن،  سید فرید موسوی نماینده تهران و نایب رییس كمیسیون اقتصادی، حمید رضا فولادگر نماینده اصفهان و عضو  كمیسیون  صنایع  و معادن و محمد عزیزی نماینده ابهر و عضو  كمیسیون صنایع و معادن مجلس و سیدصالح سیدزاده مدیركل امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت شاهد دستاوردهای صنعت قطعه سازی كشور در خودكفایی و ساخت داخلی در نمایشگاه بودند.


زنجیره تامین ایران خودرو نمایش دستاوردهای خود را آغاز كرد
9 آذر 95 ساعت 10:30 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
با حضور مهندس صالحی نیا معاون وزیر صنایع و مهندس قناتی مدیر كل امور خودرو این وزارتخانه، یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های تهران گشایش یافت.
به گزارش ایكوپرس به نقل از روابط عمومی ساپكو، در نمایشگاه امسال، شركت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو(ساپكو) با 130 سازنده زنجیره تامین خود در سالن های 40 و 44 حضور یافته است.


حسین نجاری مدیر عامل شركت همراه با معاونان و مدیران در آغازین ساعات گشایش نمایشگاه از غرفه های سازندگان بازدید كردند.


ساپكو در نمایشگاه یازدهم در حوزه‏های فنی مهندسی، كیفیت، ساخت و خودكفایی، برنامه ریزی، خرید، اقتصادی و انتشارات، گزارشی از عملکرد خود ارائه خواهد داد. برگزاری دوره‏های آموزشی ارزیابی توان کیفی سازندگان، روندهای صنعت قطعه‏سازی جهان و راهبردهای قطعه سازی ایران، آشنایی با سیستمهای انبار مکانیزه، راهکارهای کاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا در موتورهای احتراق داخلی و آشنایی با فرایند مدیریت تکنولوژی در زنجیره تامین قطعات خودرو از جمله برنامه های ساپكو برای نمایشگاه امسال است.


افزون بر این، ساپکو با همکاری معاونت فناوری ریاست جمهوری و معاونت پارك علم و فناوری پردیس دو کارگاه آموزشی ارتقا ظرفیت نوآوری و الزام ورود به زنجیره رقابت پذیری بین الملل در زنجیره تامین قطعات خودرو و نقش پارك های علم و فناوری در نوآوری تکنولوژی در زنجیره تامین قطعات خودرو (ایده تا بازار) را در دو روز پایانی نمایشگاه برگزار خواهد کرد.


یازدهمین نمایشگاه بین‏المللی قطعات، لوازم و مجموعه‏های خودرو تهران 25 تا 28 آبان ماه از ساعت 9 تا 17 پذیرای علاقه‏مندان به این صنعت خواهد بود.


نخستین بدنه پژو2008 در ایران خودرو رنگ شد
9 آذر 95 ساعت 10:29 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
در راستای ایجاد زیرساخت های لازم جهت تولید محصولات شرکت مشترک ایران خودرو و پژو «ایکاپ» نخستین بدنه خودرو پژو2008 در ایران خودرو رنگ شد.
به گزارش ایکوپرس، مراحل رنگ آمیزی بدنه این خودروی جدید در سالن رنگ شماره یک ایران خودرو صورت گرفت.

برنامه نویسی برای انجام فرآیند رنگ امیزی ابتدای آبان ماه انجام شد و در ادامه ربات های خط، عملیات آستر و رویه را به اتمام رساندند و در نهایت نخستین بدنه پژو 2008 توسط ربات های ایران خودرو رنگ آمیزی شد.

براساس این گزارش، برنامه آموزش تخصصی پرسنل خط تولید در سالن رنگ، تا 20 روز آینده به اتمام خواهد رسید و سالن رنگ شماره یک جهت رنگ آمیزی محصولات ایكاپ، تا پایان بهمن ماه به آمادگی كامل خواهد رسید.

پژو2008 یکی از سه محصولی است که طبق قرارداد امضا شده بین ایران خودرو و پژو در شرکت مشترک ایکاپ تولید و به بازار ایران عرضه خواهد شد


 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic