رشد تصاعدی رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو
30 بهمن 95 ساعت 10:49 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
بر اساس آخرین ارزیابی وضعیت رضایت‌مندی مشتریان از فرایند خدمات پس از فروش خودروهای سواری در سه ماهه سوم سال ۹۵، شرکت ایساکو رشد تصاعدی و چشمگیری در کیفیت ارائه خدمات داشته است.
 به گزارش ایكوپرس، به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، در جدیدترین رده‌بندی وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای سواری، شرکت ایساکو با کسب امتیار 721 و رشد 22 امتیازی نسبت به مدت مشابه و رشد 10 امتیازی نسبت به سه ماهه دوم سال جاری رشد بسیار مناسبی را تجربه کرده است.


 این در حالی‌ست که ایساکو با این رشد نه تنها در بین خودروسازان داخلی مقام اول خود را حفظ کرده، بلکه در بین تمامی ارائه دهندگان خدمات پس از فروش خودرو کشور نیز با یک پله صعود از مقام ششم به مقام پنجم ارتقاء یافته است.


 این ارزیابی با نظرسنجی از 132هزار و 850 مشتری در خصوص هزینه پرداختی برای خدمات انجام شده، رفع كامل ایرادات ثبت شده، سهولت دسترسی به نمایندگی‌های شركت و رفتار و برخورد پرسنل تعمیرگاه، توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران انجام شده است.


 کسب این امتیاز از آن جهت ارزشمند است که از سال 94 استانداردهای ارزیابی وزارت صنعت، معدن و تجارت بسیار سخت‌گیرانه‌تر از گذشته شده و کسب هر صدم امتیاز در این مدل ارزیابی، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه‌روزی دست‌اندرکاران حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو است.


 گفتنی است، افزایش رضایت مشتریان به عنوان اولین و مهم‌ترین هدف شرکت ایساکو، همواره سرلوحه تمام فعالیت‌های این شرکت قرار دارد.


بازدید وزیر صنعت از غرفه ایران خودرو در نمایشگاه تهران
30 بهمن 95 ساعت 10:49 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
وزیر صنعت معدن و تجارت از غرفه و محصولات به نمایش درآمده گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو تهران دیدن کرد.
 وزیر صنعت معدن و تجارت از غرفه و محصولات به نمایش درآمده گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو تهران دیدن کرد.


به گزارش ایکوپرس، مهندس محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در سومین روز از برگزاری نمایشگاه صنعت خودرو تهران در جریان بازدید از این نمایشگاه در غرفه گروه صنعتی ایران خودرو حضور یافت از ضمن بازدید از محصولات نمایش داده شده، در جریان توضیحات مهندسان و مدیران این شرکت نیز قرار گرفت.


وزیر صنعت، معدن و تجارت را در این بازدید، مهندس صالحی نیا، معاون صنایع و مهندس قناتی، مدیرکل دفتر ماشین سازی و نیرومحرکه وزارت صنعت همراهی می کردند.


در این بازدید مهندس ناقدی، قائم مقام اجرایی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو توضیحاتی در خصوص محصولات به نمایش در آمده این شرکت در نمایشگاه ارایه کرد.


محصولات نمایش داده شده در غرفه ایران خودرو در نمایشگاه تهران دو محصول مشترک این شرکت با پژو فرانسه است که به زودی در بازار ایران عرضه خواهد شد.


پژو 2008 و پژو508 دو محصول شرکت مشترک ایران خودرو و پژو – ایکاپ- هستند که مورد استقبال خیره کننده بازدیدکنندگان نمایشگاه تهران قرار گرفته اند.


همچنین محصول اس30 ایران خودرو که برای ورود به ناوگان تاکسیرانی کشور طراحی و تجهیز شده است نیز در غرفه ایران خودرو در معرض دید عموم قرار گرفته که وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز از آن بازدید کرد.


نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو تهران از 26 بهمن ماه آغاز به کار کرده و تا روز جمعه 29بهمن ماه ادامه خواهد داشت.


افتتاح زیرگذر «شهدای مدافع حرم» در بلوار ایران خودرو
30 بهمن 95 ساعت 10:48 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی گروه صنعتی ایران خودرو زیر گذر «شهدای مدافع حرم» افتتاح شد.
به گزارش ایكوپرس، زیر گذر «شهدای مدافع حرم» با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، قائم مقام شهرداری منطقه 21 تهران و جمعی از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم افتتاح شد.به دلیل احداث تقاطع های همسطح و غیر همسطح بلوار ایران خودرو با اتوبان فتح و شهید لشگری و افزایش سرعت و همچنین حجم تردد خودروهای عبوری، به منظور ارتقای ایمنی پرسنل در زمان تغییر شیفت با موافقت مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو احداث این پروژه در دستور کار قرار گرفت.


با بهره برداری از این زیرگذر، تردد كاركنان ایران خودرو از زیرگذر انجام شده و دیگر بار ترافیكی در ساعات تعطیلی پرسنل در بلوار ایران خودرو ایجاد نخواهد شد.


مسافت زیرگذر شهدای مدافع حرم با ارتفاع4/5 متر و عرض 12 متر، 302 متر است كه به صورت دو باند تردد خودرو و محل تردد عابر احداث شده است. عملیات احداث زیرگذر از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده و طبق برنامه زمابندی مصوب، مدت اجرای آن 18 ماه پیش بینی شده بود كه با همت مسئولان و مجریان پروژه در مدت 12 ماه به پایان رسیده است.


این پروژه توسط گروه صنعتی ایران خودرو و با هدف ایمنی و رفاه حال كاركنان ایران خودرو اجرا شده است.


ارایه زمینه های همکاری ایران خودرو و شرکای خارجی
30 بهمن 95 ساعت 10:48 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
در سال 2016 ارزش خدمات مرتبط تمام خودروهای در حال تردد حدود 14میلیارد دلار برآورد می شود. از این رو می توان گفت یکی از بزرگ ترین بازار های خدمات خودروی خاورمیانه در اختیار ایران است.
 به گزارش ایكوپرس، مهندس هاشم یكه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ضمن بیان مطلب فوق با اشاره به این که افزایش سن خودروها، فرصت های بیش‌تری در زمینه خدمات فروش و پس از فروش ایجاد می كند، اظهار كرد: در سال 2016 نزدیك به 9میلیون خودرو با عمر بیش از 10سال در حال تردد بوده اند كه خود می توانند پتانسیلی برای جایگزینی خودروهای فرسوده و دست دوم ایجاد كنند.


مهندس یكه زارع  نسبت خودروهای از رده خارج شده از فروش 10سال گذشته را 16درصد اعلام كرد و افزود: تعداد خودروهای در حال تردد از 10میلیون دستگاه در سال 2007 به حدود 19میلیون خودرو در سال 2016رسیده است.


وی با بیان این‌كه در سطح گروه صنعتی ایران خودرو 14شركت در حوزه فروش و 12شركت در زمینه خدمات پس از فروش فعال و در حال ارایه خدمات هستند، اضافه كرد: گروه صنعتی ایران خودرو با داشتن 11دفتر منطقه ای، 779نمایندگی مجاز، یك میلیون و 300هزار مترمربع فضای تعمیرگاهی و 1122فروشگاه مجاز در سطح كشور به مشتریان خود خدمت رسانی كرده و در سال های اخیر همواره رتبه نخست خدمات پس از فروش را كسب كرده است.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: چشم انداز  صنعت خودروی ایران برای سال 2025 این است که به پنجمین مرکز تولید خودرو در آسیا و یازدهم در جهان تبدیل شود. در این راستا ایران خودرو نیز برنامه ریزی كرده كه موقعیت رهبری بازار خودروی ایران را حفظ كند و یکی از بهترین برندهای فروش خودرو در منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) باشد.


وی ارزش بازار خودروی ایران در سال 2016 را بالغ بر 34 میلیارد دلار اعلام و اظهار كرد: از این میزان 20 میلیارد دلار سهم خودروهای تولیدی و 14 میلیارد دلار ارزش بازار خدمات پس از فروش است. از این رو برآورد می شود بازار خدمات فروش و پس از فروش خودرو در ایران در سال 2025 با رشد 176درصدی به 39 میلیارد دلار برسد.


مهندس یكه زارع با اشاره به اجرای مدل ایجاد وفاداری مشتری گفت: ما در گروه صنعتی ایران خودرو باور داریم، فروش اولین خودرو مبتنی بر اقدامات بازاریابی است و وفاداری مشتری و تکرار خرید، کار خدمات پس از فروش است.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به یادآوری مطالب ارایه شده در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو پرداخت و اظهار كرد: روند رشد بازار و تولید خودرو در کشورهای توسعه یافته به سوی کشورها و اقتصادهای نوظهور درحال حرکت است. درکنار چهار کشور برزیل، روسیه، هند و چین كه عضو بیریكBRIC  هستند 15کشور در حال توسعه در صنعت خودرو هستند که با عنوان 15Rising Countries  شناخته می شوند.


مهندس یكه زارع با بیان این‌كه علاوه بر جمهوری اسلامی ایران، 14كشور دیگر نیز در این گروه قرار گرفته اند، ‌اظهار كرد: مجموع این 19 كشور در آینده نزدیک بیش از نیمی از تولید و فروش جهانی خودرو را به خود اختصاص خواهد داد.


مهندس یكه زارع در ادامه به آمار و ارقامی در خصوص خودروهای در حال تردد جهان نیز اشاره كرد و افزود: میزان درآمد خدمات پس از فروش رابطه مستقیمی با تعداد


 خودروهای در حال تردد در جهان دارد. در حال حاضر در حدود یک میلیارد و 300 میلیون دستگاه خودرو در دنیا در حال تردد است که پیش بینی می شود در سال 2025 این تعداد به یک میلیارد و 800 میلیون دستگاه برسد و سهم 19 بازار مورد اشاره از 35 درصد فعلی به 52 درصد خواهد رسید.


وی افزود: طبق چشم انداز 2025 ایران بزرگ‌ترین بازار منظقه و در عین حال پایگاه تولید و صادرات خودرو در منطقه خواهد بود. در این بین شرکت ایران خودرو به عنوان بزرگ‌ترین خودروساز منطقه دارای پتانسیل های بالایی برای همکاری و جذب شرکای خارجی است.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه، روند فروش خودرو در سطح جهان را نیز مورد بررسی قرار داد و گفت: از سال 1990 به بعد رشد مستمر تولید و فروش در کشورهای توسعه یافته به صورت سالانه افزایش یافته به شكلی كه در سال 2015 حدود 90میلیون دستگاه خودرو به فروش رفته که پیش بینی می شود این عدد در سال 2025 به 120 میلیون دستگاه برسد.


وی پیش بینی كرد، عمده این رشد در اقتصادهای نوظهور باشد و از نظر سهم نیز این کشورها در سال 2025 بیش از نیمی از سهم تولید را به خود اختصاص دهند.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به چشم انداز درآمدی صنعت خودروسازی نیز پرداخت و گفت: صنعت خودروسازی در سال 2015 درآمدی حدود 3500 میلیارد دلاری داشته که پیش بینی می شود با افزایشی بیش از 90 درصد به 6700 میلیارد دلار در سال 2030 برسد.


وی افزود: نکته جالب این که طبق پیش بینی‌ها، درآمد حاصل از فروش خودرو تا سال 2030 با افزایش 45 درصدی و درآمد حاصل از خدمات پس از فروش با رشد چشم‌گیر 260 درصدی مواجه خواهد بود و مهم‌ترین دلیل این رشد، شکل گیری حوزه های جدید درآمدی از جمله ارایه خدمات نو مبتنی بر تکنولوژی های ارتباطی است.


مهندس یکه زارع ادامه داد: پیش بینی می شود از 39 میلیارد دلار درآمد بخش خدمات صنعت خودرو در سال 2025 در ایران، بیش از پنج میلیارد دلار آن مرتبط با ارایه خدمات نوین باشد که توسعه این بخش نیازمند همکاری و مشارکت شرکت های تکنولوژیک داخلی و برندهای معتبر جهانی است.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو همچنین از امضای قرارداد به صورت کنسرسیوم با مشارکت ایران خودرو و یک شرکت اروپائی برای تولید موتور، اکسل و گیربکس در کمتر از یک ماه آینده خبر داد و گفت: این قرارداد در قالب طراحی و تولید پلتفرم داخلی منعقد شده و براساس آن انتقال تکنولوژی به صورت کامل انجام خواهد شد.


مهندس یکه زارع گفت: در اجرای این قرارداد ابتدا یک موتور توسط شرکت اروپائی تولبد شده و در جریان تولید آن متخصصان و مهندسان ایرانی مشارکت خواهند داشت. در ادامه موتور دوم به صورت مشترک و موتور سوم به صورت کاملا داخلی، توسط صنعتگران ایران خودرو تولید می شود.


 گفتنی است، چهارمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران امروز و فردا – 24 و 25بهمن ماه - با حضور فعالان و مدیران صنعت خودرو و قطعه سازی ایران و جهان در سالن همایش های برج میلاد برگزار شده است.


آغاز فروش کامیونت جدید پرسیکا ایران خودرو دیزل از دهم اسفند ماه
30 بهمن 95 ساعت 10:48 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
شرکت ایران خودرو دیزل از آغاز فروش کامیونت جدید پرسیکا از دهم اسفند ماه و همزمان با پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس این شركت خبر داد.
 


 به گزارش ایکو پرس غلامرضا رزازی مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل در حاشیه نمایشگاه خودرو تهران در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: کامیونت جدید پرسیکا در دو مدل شش تن و هشت تن برای تأمین نیاز بازار کشور به سبد محصولات شرکت اضافه شده است.


وی با اشاره به حضور کامیونت پرسیکا در این نمایشگاه تاکید کرد:  كامیونت پرسیکا با موتور 141  اسب بخاری کامینز از استاندارد آلایندگی یورو 4، فیلتر دوده DPF به همراه گیربگسZF  برخوردار است.


رزازی افزود: این محصول از طول بارخور مناسب با وزن شاسی سبک به همراه اتاق مجهز به کابین خواب‌ و تهویه هوای سقفی برخوردار است و کروز کنترل، ترمز پنوماتیک دومداره مجهز به ABS+ASR  از جمله دیگر مشخصات فنی قابل توجه این محصول است.


شرکت ایران خودرو دیزل با محصولاتی همچون کامیونت پرسیکا، ون وانا، پیکاپ دوکابین بنزینی و دیزلی فوتون در اولین دوره نمایشگاه خودرو تهران حاضر شده است. این نمایشگاه از26  تا30  بهمن ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برگزار می‌گردد.


حضورگروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه بین المللی خودرو تهران
30 بهمن 95 ساعت 10:47 ق.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه بین المللی خودرو شهر آفتاب که امروز با حضور رئیس سازمان توسعه تجارت ایران آغاز به کار کرد،حضور دارد.
 به گزارش ایكوپرس،‌ در این نمایشگاه، گروه صنعتی ایران خودرو محصولات جدید خود شامل پژو 2008، پژو 508 و محصول سدان S30 تاكسی را به نمایش گذاشته است.


در كنار آن خودروی مسابقه ای رالی 2008 DKR پژو،‌ قهرمان مسابقات رالی داكار در سال های 2016 و 2017 نیز در معرض دید عموم قرار گرفته است.


همچنین شرکت ایران خودرو دیزل در این نمایشگاه محصولات مختلف از جمله ون وانا،پیکاپ دو کابین بنزینی و دیزلی را به نمایش گذاشته است.


نمایشگاه بین المللی خودرو در شهر آفتاب از امروز سه شنبه به مدت 5 روز برگزار می شود كه ایران خودرو به همراه شركت زیرمجموعه خود ایران خودرو دیزل در سالن B1 پذیرای بازدیدكنندگان است. 


عرضه محصولات جدید ایران خودرو در طرح ویژه دهه فجر
8 بهمن 95 ساعت 10:01 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
معاون بازاریابی و فروش شركت ایران خودرو با تبریك فرارسیدن ایام مبارك دهه فجر، از فروش ویژه محصولات جدید ایران خودرو همزمان با این ایام خبر داد.
 به گزارش ایكوپرس، مصطفی خان كرمی اظهار كرد:‌ شركت ایران خودرو در دهه مبارك فجر علاوه بر عرضه محصولات به روش های مختلف و متنوع، شرایط فروش برای چهار محصول جدید تندر90 اتوماتیك پلاس (فیس لیفت)، هایما اس.7 اتوماتیك توربوشارژ، سوزوكی گرند ویتارا اتوماتیك فیس لیفت آپشن و پژوi 207 را نیز ایجاد كرده است

وی افزود: جزئیات شرایط فروش این محصولات در اختیار نمایندگی های مجاز سراسر كشور قرار گرفته و مشتریان می توانند از روز یكشنبه، دهم بهمن ماه با مراجعه به نمایندگی ها و یا سایت فروش اینترنتی شركت ایران خودرو به نشانیikco.iranecar.com نسبت به ثبت نام این محصولات  اقدام نمایند.

خان كرمی همچنین به دستاوردهای سال 95 گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه بازاریابی و فروش اشاره كرد و گفت: عرضه خودرو با مدل 96 از ابتدای دی ماه رویداد مهمی بود كه شركت ایران خودرو بعنوان اولین خودروساز و برای نخستین بار آن را در كشور اجرا كرد و محصولات را  در سه ماه پایانی سال،‌ با مدل سال جدید شماره گذاری كرد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در ادامه به حضور این خودروساز در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو اصفهان اشاره كرد و گفت: شرایط فروش ویژه ای نیز همزمان با برگزاری این نمایشگاه برقرار شده است كه شهروندان محترم اصفهانی می توانند با حضور در سالن گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه ضمن بازدید از مدل های جدیدی از محصولات، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام و بهره مندی از مزایای این طرح استفاده كنند


ایساکو تنها شرکت خدماتی در جمع 100 شركت برتر ایران
8 بهمن 95 ساعت 10:01 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
شركت خدمات پس از فروش ایران ‌خودرو، (ایساكو) با صعود ۳۱ پله‌ای در رده‌بندی شركت‌های برتر ایران، در همایش IMI100، اولین و تنها شركت ارائه كننده خدمات پس از فروش در جمع صد شركت برتر ایران شد.
 به گزارش ایکوپرس شركت ایساكو سال پیش در رتبه بندی شركت های برتر ایران، رتبه ۱۰۵ را به خود اختصاص داده بود اما امسال با صعود ۳۱ پله به جایگاه ۷۴ رسید تا تنها شركت خدمات پس از فروش باشد كه رتبه دو رقمی دارد.


 ایساکو در حالی به این رشد دست یافت  که با برنامه‌ریزی‌های مدون و هدفمند برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان در قالب برگزاری کارگروه‌های مختلف، پیوسته سعی در ابداع طرح‌های خاص و نوین داشته و با این تلاش‌ها، بر اساس آخرین ارزیابی وضعیت رضایت‌مندی مشتریان از فرآیند خدمات پس از فروش خودروهای سواری، در آبان ماه سال ۹۵ با کسب ۷۲۳ امتیاز در میان شرکت‌های داخلی در رتبه اول قرار گرفت.


 گفتنی است، رتبه‌بندی شركت‌های برتر ایرانی از سال ۷۷ از سوی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود كه شركت‌های برتر ایران براساس ۲۸ شاخص ارزیابی و معرفی می‌شوند


حضور ایران خودرو با مدل های جدیدی از محصولات در نمایشگاه اصفهان
8 بهمن 95 ساعت 10:00 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
مراسم گشایش سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو اصفهان در سالن گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد.
 به گزارش ایکو پرس، نمایشگاه خودرو اصفهان با حضور مدیران ایران خودرو،سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت ومدیر عامل شرکت نمایشگاه های اصفهان در سالن گروه صنعتی ایران خودرو گشایش یافت.

گروه صنعتی ایران خودرو علاوه بر مدل های جدید محصولات خود ، دو محصول پژو 2008 و پژو 508 از شرکت ایکاپ را نیز در معرض دید عموم قرار داده است. خودروهای هایما توربوشارژ، H30 کراس ، سوزوکی فیس لیفت، پژو i 207 ، کپچر 2017، تندر 90 پلاس و سورن جدید توربوشارژ از جمله مدل های جدید از محصولات ایران خودرو هستند که در سالن این شرکت در نمایشگاه خودروی اصفهان در معرض دید علاقمندان قرار گرفته اند.

همچنین گروه صنعتی ایران خودرو برای بازدیدکنندگان از سالن خود در نمایشگاه اصفهان طرح فروش ویژه نیز در نظر گرفته است. در این طرح فروش ویژه خودروی H30 کراس پیش فروش می شود ضمن اینکه خودروهای پژو 405، پژو 206 تیپ2 و تندر 90 با گیربکس اتوماتیک نیز به صورت اعتباری عرضه می شود. فروش نقدی محصولات ایران خودرو با هدیه ی ویژه ، جهت مشتریان نیز در 17 نمایندگی حاضر در سالن ایران خودرو در نمایشگاه اصفهان صورت می گیرد.

گفتنی است سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو اصفهان از روز سه شنبه 5 بهمن ماه 95 آغاز به کار کرده و تا روز 8 بهمن ماه پذیرای علاقمندان خواهد بود.


 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات