تبلیغات
نمایندگی مجاز 1937 ایران خودرو (پورمحمودی) - مطالب فروردین 1393
ركورد زمان امداد رسانی به مسافران نوروزی شكسته شد
5 فروردین 93 ساعت 03:32 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
ا گذشت 9 روز از آغاز طرح امداد نوروزی و موج اولیه سفرهای نوروزی میانگین زمان انتظار امداد خواهان برای رسیدن امدادگر کمتر از 30 دقیقه و همچنین درصد پاسخگوئی تماس های ورودی هموطنان به مرکز تماس ایران خودرو برای درخواست امداد خودروئی به رکورد 97.54 رسیده که هر دو ركورد بهتری نسبت به میانگین استاندارد جهانی است.


به گزارش ایكو پرس به نقل از روابط عمومی امداد خودرو ایران،باتوجه به حجم بالای سفرهای نوروزی امسال و نظر به تعداد خودروهای تولیدی ایران خودرو و همچنین تعداد خودروهای تحت پوشش، تماس های ورودی به مرکز تماس ایران خودرو افزایش اندکی نسبت به سال گذشته داشته است.


با برنامه ریزی های صورت گرفته بر اساس آنالیز و پیش بینی این موارد و با مدیریت یکپارچه و سیستمی در  امداد خودرو ایران زمان انتظار مشتریان به پایین ترین رکورد در طرح های امداد نوروزی رسیده و به بیش از 97 درصد تماس های ورودی پاسخ داده شده است.بیشترین حجم در خواست امداد را محورهای خروجی تهران، محورهای ورودی مشهد و اصفهان به ترتیب بیشترین تقاضای خدمت را به خود اختصاص داده اند .


خدمات به خودروهای غیر ایران خودروئی نیز با توجه به کمیت و کفیت ناوگان امدادرسانی امداد خودرو ایران در این ایام نیز پرنگ تر بوده و در 9 روز گذشته بیش از 840 خودرو اعم از خودروسازان خارجی و داخلی در سراسر کشور از خدمات امدادی ایران خودرو بهره مند شده اند.


گستره پوشش دهی 24 ساعته امداد جاده ای و شهری امداد خودرو ایران که توسط گسترده ترین و مختصص ترین ناوگان امدادی کشور انجام می پذیرد در تمامی شهرها و 41 هزار کلیومتر جاده ای بوده  که امسال در مناطق آزاد تجاری و همچنین در مسیر کاروان های راهیان نور به صورت ویژه به هموطنان خدمت رسانی می کنند. هموطنان عزیز می توانند در صورت نیاز به مشاوره ، امداد حمل و امداد بالینی در سراسر کشور بصورت 24 ساعته با شماره تلفن 096440 تماس برقرار کنند


امدادخودرو ایران همراه با راهیان نور
5 فروردین 93 ساعت 03:32 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
همزمان با آغاز سال نو و سفرهای نوروزی هموطنان، شرکت امداد خودرو ایران با استقرار بیش از 70 ناوگان از اکیپ های نوروزی در طول مسیر بازدیدکنندگان راهیان نور همراه هموطنان خواهد بود.
به گزارش ایکوپرس، به نقل از روابط عمومی امداد خودرو ایران، شرکت امداد خودرو ایران به عنوان بزرگترین ناوگان امداد خودرویی کشور در ایام نوروز امسال نیز با استقرار اکیپ های امدادی خود، خدمتگزار بازدیدکنندگان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس (راهیان نور) خواهد بود.


طبق برنامه ریزی های انجام شده در امدادخودرو ایران بیش از 20 اکیپ مستقر در شهرهای اندیمشک، پل دختر، دزفول، شوش و سوسنگرد، تعداد 15 اکیپ در شهرهای بهبهان و رامهرمز، تعداد 10 اکیپ در شهرهای ایذه، باغملک و هفتگل، تعداد 13 اکیپ در شهرهای سرابله، ایوان، ایلام، مهران و دهلران و همچنین بیش از 15 اکیپ در شهرهای آبادان و خرمشهر در ایام طرح امداد نوروزی به صورت سه شیفت و شبانه روزی حضور فعال و مستمر خواهد داشت.


در راستای حفظ و احترام به ارزش های میهن و دفاع مقدس خدمات ایاب و ذهاب و اجرت در تمامی مسیرهای منتهی به مناطق راهیان نور برای خودروهای سواری گروه ایران خودرو و سایر خودروهای در حال تردد در این مناطق رایگان خواهد بود.


هموطنان ارجمند در صورت نیاز به استفاده از خدمات امدادی می توانند با شماره سراسری 096440 به صورت 24 ساعته تماس حاصل و از خدمات قابل ارائه امدادخودروایران بهره مند شوند


افزایش 60 درصدی سرمایه ایران خودرو در دو مرحله
5 فروردین 93 ساعت 03:31 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
سهام‌داران ایران خودرو با افزایش سرمایه این شركت از 960 به 1530 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی در دو مرحله موافقت کردند.


در مرحله اول افزایش سرمایه از 960 به 1200 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی تصویب و مقرر شد و مرحله دوم افزایش سرمایه از 1200 به 1530 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی به هیات مدیره تفویض و مقرر شد ظرف مدت دو سال اجرا شود.


به گزارش ایكو پرس مجمع عمومی فوق العاده سهام‌داران ایران خودرو 21 اسفند ماه با حضور بیش از 68درصد صاحبان سهام برگزار شد و پس از استقرار هیات رییسه در جایگاه، گزارش بازرس قانونی شركت  قرائت شد.


هیات رییسه مجمع، دكتر صیدی به عنوان رییس و محمدرضایی، نماینده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، صباغی نماینده شركت سرمایه گذاری رنا، به عنوان ناظر و دكتر مهری معاون اقتصادی ایران خودرو، به عنوان دبیر انتخاب شدند.


ضمنا بخشنده نماینده سازمان حساب‌رسی به عنوان بازرس قانونی و لطفی نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار حضور داشتند.


هیات مدیره حافظ منافع سهام‌داران است


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز در مجمع عمومی فوق العاده به پرسش های سهام‌داران پاسخ و به آنان اطمینان داد كه هیات مدیره حافظ منافع سهام‌داران است.


مهندس هاشم یكه زارع در خصوص فروش سهام بانك پارسیان كه از سوی یكی از سهام‌داران مطرح شد، گفت: ایران خودرو از هفت سال پیش مایل به فروش سهام خود در بانك پارسیان بوده است، اما این تمایل تنها 50 درصد قضیه را شامل می شود و عملی شدن این تصمیم بستگی به مشتریانی دارد كه می خواهند این سهم را خریداری كنند.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بر تمركز منابع مالی ایران خودرو بر تولید و صنعت تاكید كرد و گفت: در این راستا سایت های تولیدی سمنان و آذربایجان و یك ملك در خیابان اسفندیار تهران در شش ماه اخیر به فروش رسیده اند.


وی از اقدامات مفید در راستای توسعه و تنوع تولید نیز خبر داد و گفت: با یك شریك خارجی برای توسعه محصول مذاكره و قرار شده ایران خودرو بر روی پلاتفرمی كه رایگان در اختیارش می گیرد، دو خودروی سدان و «اس.یو.وی» تولید كند و در شبكه صادراتی آنها نیز قرار گیرد.


مدیرعامل ایران خودرو در ادامه از نهایی شدن قرارداد با یك شریك آسیایی تا دو سه روز آینده خبر داد و گفت: خودروساز شدن اگر در حد شعار باقی بماند، همان اتفاقی خواهد افتاد كه در اثر تحریم ها افتاد.


یكه زارع افزود: با توان قطعه سازان ایرانی می توانیم ضمن توسعه برند ملی 20درصد در بازار شركای غربی و 10 درصد در بازار شركای آسیایی شریك شویم و 70 درصد محصولات از برند ملی خودمان باشد، كه این هدف نیازمند حمایت سهام‌داران است.


وی بر عزم هیات مدیره در حفاظت از منافع سهام‌داران تاكید كرد و گفت: هدف های ایران خودرو یك شبه عملی نمی شود و زمان می برد، اما در بخش 70درصد برند ملی آینده روشنی را در پیش رو داریم.


مدیرعامل ایران خودرو از لزوم حمایت قطعه سازان تابعه ایران خودرو سخن گفت و اظهار كرد: این قطعه سازان با 30 تا 40 درصد ظرفیت كار می كردند اما لازم است تا رسیدن به صد در صد ظرفیت و ایجاد سود برای سهام‌داران حمایت شوند.


یكه زارع با بیان این كه سایت های تولیدی تحت فشارهای غیر متعارف در سال های گذشته ایجاد شده و منابع مالی ایران خودرو را قفل كرد، تاكید كرد: بر اساس تصمیم هیات مدیره، دیگر هیچ سایت مونتاژی در استان ها ایجاد نخواهد شد.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از عرضه دنا در كلاس بالا در تیرماه آینده خبر داد و گفت: این محصول در نیمه دوم سال آینده به گیربكس اتوماتیك و آپشن های مختلف مجهز می شود و با سیاست هیات مدیره و توان قطعه سازان هیچ خودروی چینی در این سگمنت قیمتی نمی تواند با دنا رقابت كند.


انتخاب اعضای حقوقی  هیات مدیره


بعد از اتمام مجمع عمومی فوق العاده و تصویب افزایش سرمایه ایران خودرو، جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده برای انتخاب اعضای هیات مدیره تشكیل شد.


در این مجمع، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سازمان مدیریت صنعتی، شركت تعاونی كاركنان سازمان گسترش و نوسازی ، شركت پیشگامان بازرگانی گلیار و شركت سازه و ساختمان ایرانیان به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره انتخاب شدند.


 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :