عرضه سه محصول جدید توسط ایران خودرو تا پایان سال جاری
11 شهریور 98 ساعت 05:13 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

وزیر صنعت، معدن و تجارت، گروه صنعتی ایران خودرو را مكلف به تولید و عرضه سه محصول جدید تا پایان سال جاری كرد.

عرضه سه محصول جدید توسط ایران خودرو تا پایان سال جاری

به گزارش ایكوپرس،‌ دكتر رضا رحمانی در بازدید سرزده از خطوط تولید ایران خودرو و نشست با مدیرعامل و معاونان این شركت، همچنین خواستار توقف تولید یكی از محصولات این شركت شد.
وی در نشست با مدیرعامل این خودروساز بر انجام تعهدات به مشتریان تاكید كرد و گفت: مردم از عملكرد خودروسازان ناراضی هستند باید از همین امروز مسیر جدید را آغاز كنید و با برنامه زمانبندی نسبت به انجام تعهدات اقدام كنید.
وی درعین حال تصریح كرد: با بازدیدی كه از ایران خودرو داشتم نگرانی از بابت انجام تعهدات وجود ندارد و قطعا تا قبل از پایان سال تعهدات معوق به روز خواهد شد.
دكتر رحمانی تكمیل خودروهای كف پاركینگ، افزایش تیراژ تولید، افزایش عمق ساخت داخل و فروش اموال مازاد را از محورهای اصلی ایران خودرو عنوان كرد و گفت: مبنا بر این است كه اموال و املاك غیرتولیدی هر چه سریع تر واگذار شود. این سیاستی است كه مطلقا برای اجرای آن كوتاه نمی‌آییم.
وی یكی دیگر از محورهای مورد نظر را اصلاح رابطه میان ایران خودرو و قطعه سازان عنوان كرد و گفت: باید قطعه سازان احساس كنند كه عضو یك خانواده هستند. باید این رابطه طبق اصول و قواعدی تنظیم شود تا دو طرف به راحتی بتوانند مسایل و مشكلاتشان را حل و فصل كنند.
وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت با تاكید بر استفاده از استارت آپ ها در صنعت خودرو گفت: باید با استفاده از فكر شركت های استارت آپ در حوزه های مختلف از جمله تامین مالی تحول ایجاد كرد.
وی افزود: در صنعت خودرو پتانسیل ها و ظرفیت هایی وجود دارد كه در هیچ جای دیگری نیست، باید دیدگاه‌هایمان عوض شود.
دكتر رحمانی با بیان این كه با تمام توان در زمینه های مختلف از صنعت خودرو كشور حمایت خواهیم كرد بر اهمیت نیروی انسانی متخصص تاكید كرد و گفت: نیروهای متخصص در رده های مختلف در ایران خودرو حضور دارد كه عملكرد آنان به ویژه در تكمیل خودروهای ناقص قابل تقدیر است.
وی همچنین افزود: موضوع كاهش هزینه در سازمان باید با ساز و كارهایی مانند نظام پیشنهادات دنبال شود.
دكتر رحمانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره حفظ تولید موجود گفت: حفظ تولید با توجه به ارتباط با حفظ اشتغال كشور كاری جهادی است.
وی در ادامه ضمن تقبیح فساد در سیستم گفت: اگر قرار بر وجود كار ناسلامت باشد شخصا با آن مقابله و برخورد می كنم. تولید مقدس و بسیار ارزشمند است ولی اگر كسی در جایی سوءاستفاده می كند باید جلوی آن گرفته شود.


می توانید دیدگاه خود را برای روابط عمومی شرکت بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات