بازدید اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس از ایران خودرو
17 تیر 96 ساعت 05:22 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )
اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت ایران خودرو و بازدید از خطوط تولید و مرکز تحقیقات، در جریان آخرین اقدامات و دستاوردهای این گروه صنعتی قرار گرفتند.


 به گزارش ایكوپرس، در دیدار اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو كه بعدازظهر امروز سه شنبه- صورت گرفت، ابتدا گزارشی از فعالیت ها،‌ اقدامات و دستاوردهای ایران خودرو در سال های اخیر ارائه شد.


در ادامه مهندس هاشم یكه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو توضیحاتی پیرامون عملكرد این گروه صنعتی و برنامه های آینده آن ارائه كرد و گفت: ایران خودرو در سال های اخیر حركت به سوی خودروساز واقعی شدن با تكیه بر توان داخلی و استفاده از دستاوردهای جهانی در این صنعت را در دستور كار قرار داده است، چرا كه اعتقاد داریم زمانی خودروساز هستیم كه تمامی مراحل تولید یك خودرو از طراحی اولیه تا خدمات پس از فروش را در سطوح قابل قبول جهانی انجام دهیم.


 سپس عزیز اكبریان، ‌رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی؛‌تولید و اشتغال، صنعت خودروسازی را یكی از شاخص های تحقق شعار امسال برشمرد و گفت: خودروسازی به عنوان صنعت مادر در كشورهای مختلف شناخته شده است و پیشرفت این صنعت، قطعا باعث پیشرفت سایر صنایع خواهد شد.


در ادامه این دیدار، اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس سوالات و موارد مورد نظر خود را با مدیران گروه صنعتی ایران خودرو مطرح كرده و سپس با حضور در مركز تحقیقات، در جریان آخرین اقدامات و دستاوردهای این خودروسازی در خصوص توسعه محصولات قرار گرفتند.


بازدید از سالن ها و خطوط تولید آخرین بخش از برنامه های اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس در روز حضور در گروه صنعتی ایران خودرو بود.


می توانید دیدگاه خود را برای روابط عمومی شرکت بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic