تاسیس 40 نمایندگی شرکت آپکو در سراسر كشور
28 خرداد 96 ساعت 12:23 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

در راستای تسهیل ارتباط با مشتریان و استفاده از کالا و خدمات شرکت آپکو در کوتاه ترین زمان، 40 نمایندگی این شرکت در سطح کشور تاسیس می شود.
به گزارش ایکوپرس، مدیرعامل شركت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو(آپکو) از راه اندازی بزرگ ترین مركز تخصصی آپشن و تجهیزات خودرو در برنامه توسعه ای خبر داد و گفت: این اقدام منجر به ارتقای سطح تكنولوژی خودرو،‌ ایجاد اشتغال و رضایت مشتریان محصولات ایران خودرو خواهد شد.كیوان وزیری، شركت آپكو با مالكیت كامل ایران خودرو را حافظ برند این شركت دانست و  با بیان این كه یكی از مهم ترین ابزارهای خوددروساز برای افزایش سهم بازار توجه به آپشن است گفت: آپكو برنامه توسعه ای ترسیم كرده كه در این سال ها رویكردهای بهبود متنوعی در مسیر رضایت مشتریان به اجرا گذاشته خواهد شد.


وزیری ایجاد گزینه آپشن در زمان ثبت نام مشتری را از برنامه های آپكو عنوان كرد و گفت: آپكو فهرست اقلام خود را در زمان نام نویسی، در اختیار مشتری قرار می دهد تا خودرو به صورت آپشن شده و بدون نیاز به مراجعه به مراكز آپشن غیراستاندارد تحویل وی شود. در این زمینه درحال برنامه ریزی با معاونت های تولید و فروش ایران خودرو هستیم.


وزیری با بیان این كه آپشن از رنگ و صدای متفاوت در دهه های 60 و 70 به تجهیزات و تكنولوژی روز تغییر كرده اظهار كرد:  بعضی از رقبای خارجی توانسته اند با استفاده از پلتفرم قدیمی خودروسازان مطرح دنیا و تنها با آپشن بندی، بازار مناسبی را كسب كنند و آپكو نیز در صدد است تا با نیازسنجی مشتریان محصولات ایران خودرو، خودرو را با آپشن های مناسب در اختیار او قرار دهد.


وی تامین قطعات با كیفیت را مهم ترین راه‌كار توسعه بازار آپشن برشمرد و گفت: قطعات ارایه شده از سوی آپكو دارای شناسنامه كیفیت به عنوان نشان دهنده فرآیندهای طراحی و مهندسی است. آپكو قصد دارد با ارایه محصول با كیفیت تفاوت بارز خود با واسطه گران نامعتبر را نشان دهد.


مدیرعامل آپكو نصب قطعات آپشن در خطوط تولید را از جمله روش های آپشن بندی خودرو عنوان كرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته نصب 57 قلم آپشن آپكو علاوه خط تولید ایران خودرو در كانكس های مستقر آپكو در پاركینگ های تحویل تهران و نمایندگی های خدمات پس از فروش ایران خودرو در سراسر كشور نیز پیش بینی شده است.


وی افزود:‌ محصولات آپكو در زمان استفاده از خدمات امدادخودرو نیز به مشتریان معرفی می شود تا در صورت نیاز و خواست مشتری بر روی خودرو نصب شود.


وی با اشاره به آپشن بندی 70 درصدی خودروها پس از تحویل به مشتری گفت: آپكو در تلاش است تا با ارایه قطعات با كیفیت و ارایه خدمات مطلوب این بخش از خودروها را با روش های پیش بینی شده آپشن بندی كند.


 


وزیری ارایه خدمات به خودروهای خارجی را نیز در برنامه های آینده آپكو دانست و گفت: عملكرد مثبت و مطلوب آپكو برای محصولات ایران خودرو مسیر شرکت آپکو را برای تامین نیاز سایر خودروها هم  هموار خواهد کرد.


 مدیر عامل شرکت آپکو ضمن تاكید بر ترویج مفهوم آپشن بر اساس ویژگی های فرهنگی و جغرافیایی هر منطقه، از توسعه فعالیت این شرکت به كشورهای صادراتی نیز خبر داد و گفت:‌ درحال رایزنی برای ارایه قطعات آپشن در محصولات صادراتی هستیم.


وزیری افزود: در آینده ای نزدیك شرایط فروش قسطی قطعات آپشن بروی محصولات ایران خودرو از طریق نمایندگی های شركت آپكو اعلام می شود.


می توانید دیدگاه خود را برای روابط عمومی شرکت بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic